Dashlane VPN Review 2020

Värskendus: Dashlane sisaldab nüüd kõigi premium-kontodega VPN-i ja tumeda veebi jälgimist. VPN on nende turbekomplekti suurepärane lisa. See annab teile piiramatu juurdepääsu VPN-serveritele 23 riigis. VPN-i saate installida opsüsteemi Windows, Mac, iOS ja Android. Dashlane ei piira ribalaiust ega VPN-i rakendusse installitavate seadmete arvu. Saate nautida paroolide haldamise tervet aastat ja turvalist VPN-i juurdepääsu lihtsalt 4,99 dollarit kuus. Kõigile uutele klientidele kehtib Dashlase 30-päevane raha tagasi garantii.


Kas soovite võrrelda Dashlane’i meie kõige soovitatud VPN-teenustega? Siin on mõned parimad alternatiivid:

RankVPN teenuseVPN fänn
PriceVisit
Saidiserver
AsukohadEi
LogsBrowser
LaiendusedSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 dollaritExpressVPN160MärkeruutMärkeruutMärkeruut
2NordVPN3,49 dollaritNordVPN87MärkeruutMärkeruutMärkeruut
3Privaatne Interneti-juurdepääs3,33 dollaritPIA49MärkeruutMärkeruut

Dashlane loodi 2011. aastal. Ettevõttel on kindel taust tehnoloogiaruumis, kuna üks nende asutajatest oli varem SAP-i poolt 2007. aastal omandatud Business Objectsi tegevjuht. Dashlane asub New Yorgis ja on teeninud 30 miljonit dollarit rahastamine, mis aitab saavutada nende missiooni Interneti parandamisel. Nad mõistavad väljakutseid, millega kasutajad seisavad silmitsi paroolidega. Enamik kasutajaid kasutab paroole lihtsalt ära arvata või kordab sama parooli mitmel saidil.

Dašlane

Hinnakujundus ja eripakkumised

Dashlane pakub isiklikuks kasutamiseks nii tasuta kui ka premium-võimalust. Neil on ka meeskonnatariifid neile, kes vajavad kasutajarühma jaoks paroolikaitset. Aastas 59,99 dollarit saate juurdepääsu paljudele esmaklassilistele funktsioonidele, sealhulgas VPN, tumeda veebi jälgimine, konto turvaline varukoopia (krüpteeritud pilve varukoopia), kõigi seadmete sünkroonimise võimalus, paroolide ja märkmete turvaline jagamise võimalus, veebis juurdepääs paroolidele ja prioriteetset tuge. Nende aastane Premium-konto on kõige parem väärtus, kõigest 4,99 dollarit kuus.

Dashlane'i hinnakujundus VPN-igaDashlase tasuta konto piirangud

Dashlane pakub tasuta kontot neile, kellel on vaja hallata ainult kuni 50 parooli. Kuid tasuta versioon on üsna piiratud ega sisalda VPN-i juurdepääsu. Ma arvan, et leiate, et lisatasu lisafunktsioonid on oma kulusid väärt. Kui mitte, siis on nende tasuta plaanist siiski abi piiratud arvu paroolide turvalise ja tsentraalselt korraldatud hoidmisel.

Külastage Dashlane'i

Paroolide haldur

Dashlase tasuta paroolide haldur aitab teil oma paroole turvalisena hoida, kasutades 256-bitist AES-krüptimist. Saate importida olemasolevad paroolid oma veebibrauserist nende turvalisse paroolivarju. Dashlane edastab teile hoiatusi, kui mõni veebisait, kuhu salvestate paroolid, häkkida saab. Sellest võib olla palju abi, kuna on oluline teada saada nii kiiresti kui võimalik. Muidugi soovite iga saidi jaoks kasutada kordumatuid paroole.

Dashlase paroolihaldur aitab teil automaatselt sisse logida paljudesse veebisaitidesse. See hõlmab panku ja muid saite, mis nõuavad keerukamaid sisselogimisi. Üks meie lemmikfunktsioone on võimalus muuta paroole populaarsetel saitidel Dashlane’i abil automaatselt. Parooli saate muuta ühe klõpsuga ükskõik millisest seadmest. Veel parem, kui Dashlane muudab teie paroole nii paljudel saitidel, kui soovite, ilma et peaksite ise sisse logima ja neid ise muutma. See võib säästa tunde ja palju pettumust.

Dashlane'i automaatne parooli muutmine

Dashlase turvalisuse armatuurlaud aitab teil tuvastada nõrgad paroolid ja need, mida olete mitmel saidil uuesti kasutanud. Neile meist, kellel on sadu sisselogimisi, millest võib olla palju abi, eriti kui alustate. Samuti näidatakse teile saite, mida on rikutud, nii et teil on ettekujutus paroolidest ja kontodest, mis on ohus. Saate seadistada turvahoiatused, et sõnumid saadetakse otse teie seadmesse igal ajal, kui teie loendis olev sait häkkitakse. See aitab teil oma parooli võimalikult kiiresti värskendada ja vältida ohtu sattumist.

Kõigi heade paroolide halduri keskmes on võime luua tugevaid paroole. Dashlane loob tugeva klõpsuga paroolid ühe klõpsuga. Sealt salvestab see uue parooli teie varahoidlasse ja täidab selle tulevikus automaatselt, nii et te ei pea seda isegi meeles pidama. Lisatasu plaan võimaldab teil paroole krüptida ja jagada. See on eriti kasulik neile, kes töötavad meeskonnas ja peavad kontoteabe turvaliselt jagama. Kindlasti edestab see post-it märkmete või tekstide edastamist, mis seab teie parooli ohtu.

Lõpuks laseb Dashlane’i paroolihaldur teil hoida turvatud märkmeid. Võib-olla soovite jälgida tarkvara võtit, wifi parooli või oma sõbrannade sünnipäeva (nii et teie naine ei saa seda teada). Just naljatades selle viimase üle, kuid võite tõenäoliselt mõelda mitmele asjale, mida soovite meeles pidada, kuid mida ei soovi teistega jagada.

Külastage Dashlane'i

Automaatse täitmise funktsioon

Koos populaarse paroolide halduriga aitab Dashlane teil veebivorme automaatselt täita. Nende automaatse täitmise funktsiooni kasutamisel on mitmeid eeliseid. Alustuseks säästab see teie aega ja aitab vältida andmesisestuse vigu. Kui olete midagi sellist nagu mina, on alati hea võimalus oma aadressi või muud olulist teavet sõrmedega näpistada. Automaatse täitmise funktsioon aitab tagada, et vormid täidetakse iga kord õigesti.

Dashlase automaatne täitmine

Dashlase automaatse täitmise funktsiooni kasutamise teine ​​eelis on turvalisus. Te ei pruugi isegi aru saada, et teie andmed jäävad brauseri vahemällu krüptimata. Dashlase automaatne täitmine aitab teie andmeid kaitsta. Mulle meeldib automaatse täitmise funktsioon, kuna see hüppab välja kujul, mitte ei kuvata seda eraldi tööriistaribal. Mõned teised, mida olen proovinud, olid tüütud, kuid Dashlane tegi nende automaatse täitmise sujuvamaks muutmiseks head tööd. Lisaks automaatse täitmise kasutamisele arvutis pakub Dashlane tasuta rakendusi iOS-i ja Androidi seadmetele.

Digitaalne rahakott

Dashlane’i digitaalses rahakotis on lai valik maksetüüpe, sealhulgas krediitkaardid, deebetribad ja PayPal. Sõltumata sellest, kuidas soovite maksta, aitab nende digitaalne rahakott teil veebiostude eest turvaliselt maksta. Peamine eelis, mida digitaalse rahakoti kasutamisel näen, on see, et te ei pea oma arveldusteavet veebisaitidele taaskasutamiseks salvestama. Mida vähem on teie krediitkaardinumbreid, seda parem. Dashlase’i lahendus salvestab teie arveldusinfo ja laseb teil valida, millist allikat soovite iga ostu jaoks kasutada. See salvestab üksikute ekraanipiltidega digitaalsed kviitungid, et saaksite ostud üle vaadata.

Andmeturve

Enne kui usaldate oma paroolide ja makseteabe turvamise ettevõttele (kui kasutate digitaalset rahakotti), aitab see kõigepealt kodutööd teha. Dashlane’i saidil on leht, mis on pühendatud nende teenuse turvalisusele. Jagame mõned olulisemad kohad, kuid soovitan teil siiski lugeda see üle, et tutvuda nende süsteemiga.

Dashlase turvamudel

Dashlane kasutab AES-256 krüpteerimist, mis kasutab 10 000 ümardatud ringis PBKDF2 sool. Nad tuginevad avatud lähtekoodiga standardile, mida usaldatakse kogu maailmas ja millele pole veel vaja lahendusi leida. Saate määrata parooli, mida Dashlane ei salvesta kunagi. Teie andmeid krüpteeriv võti põhineb samal paroolil. Seetõttu ei salvestata teie krüptimisvõtit kunagi. Saate valida, kas hoida oma andmeid lokaalsetena või sünkroonida neid nende serveritega (kasutades AES-256), et jagada neid mitme seadme vahel. Kahefaktorilise autentimise lisamiseks kasutage Google Authenticatorit. Teen võimaluse korral võimaluse lisada mitu autentimisfaktorit.

Külastage Dashlane'i

Tarkvara Dashlane

Alustate tõenäoliselt Dashlase’i paroolihalduri tarkvara installimisega Windowsi või Mac OS X-i. Neil on ka iOS-i ja Androidi jaoks mõeldud mobiilirakendused. Dashlane’i logimiseks sõrmejälgede abil iPhone’is ja iPadis saate kasutada Touch ID-d. Kui otsustate teabe sünkroonida nende serveritega, on teil kõigil seadmetel juurdepääs oma digitaalsele rahakotile ja paroolidele. Teie konto täiendavaks kaitsmiseks soovitan kasutada Google Authenticatorit. Sama kehtib kõigi saitide kohta, mis pakuvad kahefaktorilist autentimist. Paroolid on oma olemuselt nõrgad, nii et teise teguri omamine aitab teie privaatsust kaitsta.

Dashlane iOS-i rakendus

Nagu näete Dashlane iOS-i rakendusel on mõned toredad lisafunktsioonid. Alustuseks saate seda paroolide turvaliseks hoidmiseks ja automaatseks täitmiseks kasutada. See toimib ka teie turvalise digitaalse rahakotina veebimaksete tegemisel. Saate rakenduse seadistada kasutama sõrmejälge veebisaitidele sisselogimiseks ja vormide automaatseks täitmiseks. See on kena lisaturvalisuse tase. Samuti saate rakenduse kaudu turvaliselt paroole ja märkmeid jagada kõigile, kellele soovite.

Klienditugi

Premium liikmed saavad prioriteetset tuge. Küsimuse esitamiseks soovite saata e-kirja nende tugimeeskonnale. Premiumi liikmed saavad kiirema vastuse saamiseks saata meili otse aadressile vip (at) dashlane.com. Võtke kindlasti ühendust Dashlase toega, kasutades oma kontoga seotud e-posti aadressi.

Dashlase ülevaade: järeldus

Dashlane on välja töötanud väga hea paroolide halduri ja turvalise digitaalse rahakoti. Eriti meeldib mulle nende paroolivahetus, mis muudab mitu parooli lennult. See võib olla kasulik neile, kes kasutavad saitide vahel sarnaseid paroole. Muidugi ei tohiks te seda teha, kuid nad teavad, et kasutajad teevad seda igal juhul ja on loonud kasuliku tööriista, mis aitab teie kontosid kaitsta, kui saiti häkkitakse.

Mis mulle selle teenuse juures kõige rohkem meeldis:

 • Nad ei tea ega salvesta teie peamist parooli ega krüptimisvõtit
 • AES-256 krüptimine teie andmete turvalisuse tagamiseks
 • Kohandatud tarkvara Windowsi ja Mac OS X jaoks
 • Mobiilirakendused iOS-i ja Androidi jaoks
 • Logige sisse ja täitke iOS-is automaatselt sõrmejälje abil
 • Kahefaktoriline autentimine Google Authenticatori abil

Ideed teenuse parendamiseks:

 • Madalamaks lisatasu liikmelisuse hind
 • Lisage premium-liikmetele reaalajas vestluse tugi

Dashlane aitab teil luua tugevaid paroole, neid turvaliselt säilitada ja automaatselt oma lemmikveebisaitidele sisse logida. See aitab ka teil paroole automaatselt igal saidil mitme saidi vahel muuta. Nende digitaalne rahakott hoiab teie maksevalikud turvalisena ja võimaldab teil maksta võrgus ilma, et müüjad teie makseteavet salvestaksid. Soovitan registreeruda nende premium-kontole, mis sisaldab piiramatut VPN-i ja on vaid 4,99 dollarit kuus. Katsetage nende teenust kõigis oma seadmetes ja sünkroonige neid turvaliselt.

Külastage Dashlane'i

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map