Recenze VPNSecure.me

Toto je moje recenze VPNSecure.me, která je označena jako VPN.S Secure Networks, která začala v bezpečnostním prostoru v roce 2011. Jsou umístěny v Queenslandu v Austrálii. Jejich cílem je poskytnout uživatelům otevřený a bezpečný internet. Za tímto účelem nabízejí služby VPN, SSH a HTTP Proxy. Tyto služby vám pomohou zachovat vaše soukromí, anonymitu a zabezpečení při surfování na internetu. Kromě toho mají také službu inteligentního DNS, která vám umožní sledovat obsah z vašich oblíbených mediálních kanálů pro streamování odstraněním nepříjemných geobloků na nich.


Recenze VPNSecure.me

Ceny a speciální nabídky

VPNSecure poskytuje řadu služeb včetně VPN, SSH (šifrovaný proxy), HTTP Proxy (bez šifrování – pouze IP adresa) a chytřejšího DNS. VPN bude šifrovat veškerý provoz a předávat jej prostřednictvím zabezpečeného tunelu. SSH na druhé straně vytvoří bezpečný tunel pouze pro aplikace, které jste nastavili pro použití. Často se nazývá „VPN chudého člověka“. HTTP Proxy funguje pouze jako prostředník mezi vámi a internetem, takže je vaše IP maskovaná.

Služba VPNSecure

VPN.S nabízí mnoho různých plánů pro služby, které poskytují. Za prvé, mají základní plán OpenVPN. Tento plán zahrnuje aplikace pro mobilní zařízení, přístup ke všem serverům VPN ve 41 zemích po celém světě, protokol OpenVPN, přístup HTTP Proxy a chytřejší přístup DNS. Prodává se ve třech různých termínech, které zahrnují 1 měsíc, 6 měsíců a 12 měsíců. Mají také bezplatný 30denní plán OpenVPN, který omezuje vaše použití na 2 GB.

VPNSecure OpenVPN Pricing

Stejně jako ostatní, které jsme přezkoumali, nabízí VPNSecure rostoucí měsíční slevy na své OpenVPN se zvyšujícím se termínem. V důsledku toho můžete získat měsíc své služby za 9,95 $ za měsíc, 6 měsíců za 8,30 $ za měsíc a 12 měsíců od pouhých 7,50 $ za měsíc. Pokud se tedy zaregistrujete na rok, je to jako dostat tři měsíce služby zdarma.  Nabízejí také plán, který zahrnuje OpenVPN a PPTP, které můžete získat za pouhých 9,16 $ měsíčně. Pokud to potřebujete, mají také plány OpenVPN a SSH Socks, které mají vyhrazené IP adresy asi o 10,00 $ více za měsíc.

Níže je podskupina ostatních plánů služeb, které nabízejí kromě svého standardního plánu. Pouze plán PPTP je šifrovaný plán VPN. HTTP Proxy je pouze změna IP adresy pro vaše aplikace, které byly nastaveny pro použití. Chytřejší DNS je služba, která vám umožní přístup k geograficky blokovaným streamovacím mediálním kanálům. Je to také nešifrovaná služba.

VPNSecure Other Services

VPN můžete získat pouze pomocí protokolu PPTP za 7,95 $ měsíčně nebo od pouhých 5,83 $ měsíčně po dobu dvanácti měsíců. Proxy server HTTP lze získat za 4,95 $ měsíčně nebo jen 4,16 $ za měsíc, pokud se přihlásíte k odběru dvanácti měsíců. Nakonec můžete sledovat své oblíbené streamingové mediální kanály za 4,95 $ měsíčně, nebo jen 3,75 $, pokud se zaregistrujete na 12 měsíců služby. Jak můžete vidět z tohoto krátkého přehledu některých jejich cen, VPNSecure nabízí širokou škálu servisních plánů.

Stejně jako u většiny služeb, které kontrolujeme, jsou všechny platby prováděny jako jediná platba po celou dobu trvání. VPN.S přijímá většinu kreditních karet, včetně karet Visa, MasterCard, Discover a American Express. Můžete také platit pomocí PayPal. Pokud tak učiníte, budete moci používat PayPal ke správě plateb na vašem účtu. Mezi další platební možnosti patří Perfect Money, Payza, CashU a Bitcoin. Platba bitcoiny vám umožní zůstat anonymnější.

Vrácení peněz je nabízeno pouze těm, kteří nemohou službu SecureVPN vůbec využívat. Museli jste vyčerpat všechny cesty prostřednictvím jejich podpory a nebyli jste schopni problém vyřešit. Kromě toho jste nemuseli použít více než 50 MB šířky pásma. Protože tyto požadavky na vrácení peněz jsou velmi specifické, doporučujeme vám využít dvoudenní zkušební období, než se rozhodnete přihlásit se k odběru na delší dobu..

Zkušební období bez rizika

VPNSecure poskytuje zkušební účty pro jejich standardní VPN na službách OpenVPN, OpenVPN + PPTP. Tyto účty jsou 2,00 $ za 2 dny služby. Zkušební verze vám umožní přístup ke kompletní placené službě bez jakýchkoli omezení během zkušební doby. To znamená, že budete mít plný přístup ke všem jejich serverům s neomezeným přepínáním mezi nimi. Doporučuji, pokud chcete využít některého z nich, vyzkoušejte OpenVPN + PPTP, protože s ním budete moci plně otestovat jejich VPN službu. Před registrací na dlouhodobější účet vám zkušební účet umožní zkontrolovat a vyhodnotit službu, o kterou máte zájem, abyste zjistili, zda odpovídá vašim potřebám. Pokud platíte za zkušební účet pomocí PayPal, budete muset zrušit účet před vypršením zkušební doby, pokud se rozhodnete, že služba není pro vás, nebo vám bude automaticky účtována cena za opakující se měsíční tarif. Pokud platíte pomocí jiných metod, zkušební doba prostě končí po zkušební době.

Kromě zkušebního účtu pro jejich standardní službu OpenVPN nabízejí také bezplatný účet s omezenou šířkou pásma, který můžete použít k testování jejich služeb. Domnívám se však, že tento účet je vhodnější pro příležitostného uživatele VPN. Může být obnovena každých 31 dní a je omezena na 2 GB šířky pásma. Neobnovuje se automaticky, takže je budete muset každý měsíc ručně obnovit.

Navštivte VPNSecure

Umístění sítě a serveru

VPNSecure má síť střední velikosti s více než 53 servery ve 41 zemích. Tato recenze zjistila, že mají servery v Asii, Střední Americe, Evropě, Oceánii, Jižní Americe a Severní Americe. To jim dává přítomnost v každém koutě světa, takže máte přístup k jejich službám téměř odkudkoli. Vzhledem k tomu, že mají umístění na celém světě, pravděpodobně najdete server ve vašem okolí, který vám umožní rychlejší přístup k VPN bez ohledu na vaši aktuální polohu. Existuje jedno omezení. Server Australia 2 v Sydney má omezenou šířku pásma 50 GB za měsíc. Všechny ostatní servery mají neomezený přístup, včetně ostatních australských.

CountryServersProtocolsPřihlašovací politika
4153OpenVPN, PPTPŽádné protokoly o použití

Seznam zemí a měst, ve kterých mají servery VPN, zahrnuje následující:

 • Afrika
  • Egypt – Káhira; Jižní Afrika – Kapské město;
 • Asie
  • Hongkong – Tsuen Wan; Indie – Noida; Izrael – Petah Tikva; Japonsko – Komatsubara – Tokio (2); Rusko – Moskva; Singapur – Singapur; Tchaj-wan – Taichung; krocan – Istanbul;
 • Střední Amerika
  • Kostarika – San Jose; Panama – Los santos;
 • Evropa
  • Rakousko – Thorl; čeština – Zlín; Finsko – Helsinky; Francie – Roubaix; Německo – Steele; Island – Reykjavík; Irsko – Dublin; Ostrov Man – Douglas; Itálie – Marco; Lotyšsko – Riga; Litva – Siauliai; Lucembursko – Steinsel; Moldavsko – Kišiněv; Holandsko – Amsterdam (2); Polsko – Szczyrk; Portugalsko – Lisabon; Rumunsko – Chiajna; Španělsko – Barcelona; Švédsko – Stockholm; Švýcarsko – Lausanne; Ukrajina – Odessa; Spojené království – Valley – Kent (2);
 • Oceánie
  • Austrálie – Brisbane – Sydney – Melbourne; Nový Zéland – Auckland;
 • Severní Amerika
  • Kanada – Montreal; Mexiko – Mexico City; Spojené státy – Secaucus (2) – Los Angeles (2) – Denver (2)
 • Jižní Amerika
  • Brazílie – Sao Jose Do Rio Preto; Chile – Santiago;

Pokud se přihlásíte k odběru pouze jejich služby Smart DNS, budete mít přístup k serverům v následujících zemích pro streamování mediálních služeb:

 • Austrálie, Rakousko, Česká republika, Egypt, Finsko, Francie, Německo, Hongkong, Island, Irsko, Ostrov Man, Itálie, Japonsko 3, Lucembursko, Nizozemsko, Nový Zéland, Panama, Portugalsko, Singapur, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Spojené království a Spojené státy americké.

Soukromí a bezpečnost

VPNSecure má žádný protokol Zásady ochrany osobních údajů. Říkají „naše zásady: ŽÁDNÝ PŘIHLÁŠENÍ VPN ne teď, nikdy…“ Jejich postoj k vašemu osobnímu soukromí je shrnut v následujícím výňatku z jejich Zásady ochrany osobních údajů.

Zásadou společnosti VPNSecure Pty Ltd je respektovat soukromí jejích členů. Společnost VPNSecure Pty Ltd nebude bez vašeho předchozího svolení monitorovat vás ani vaše používání Služby, včetně jejího obsahu, pokud VPNSecure Pty Ltd nemá důvod se domnívat, že je taková akce nezbytná: (1) splnění zákonných požadavků nebo dodržení právního procesu; (2) chrání a hájí práva nebo vlastnictví společnosti VPNSecure Pty Ltd (3) vynucuje dohodu; nebo (4) k ochraně zájmů ostatních členů.

Pokud jde o zabezpečení vašich internetových informací a zvyků při prohlížení, má to i VPN.S. Nabízejí pouze několik protokolů včetně OpenVPN a PPTP, které šifrují veškerý online provoz a chrání všechny vaše online transakce před zvědavýma očima. Jejich standardní služba používá protokol OpenVPN na OpenSSL, jehož data jsou chráněna 128-bitovým šifrováním DES-CBC s 2048-bitovým kódem používaným pro klíče a řídící kanály v připojení. Jejich služba SSH používá protokol OpenVPN TCP s podobnou šifrovací silou. To poskytuje jejich uživatelům zabezpečení i soukromí při používání jejich služeb. Protokol PPTP používá 128bitové šifrování a používá se hlavně v případech, kdy nelze OpenVPN použít, nebo pro streamování médií, kde rychlost je více než bezpečnost.

Navštivte VPNSecure

Praktické testování

Žádná recenze by nebyla úplná bez praktických zkoušek. Chtěl bych nejprve říci, že VPNSecure se v našem testu rychlosti choval dobře. Mají vlastní software pro uživatele Windows, Mac a Linux. Mají také vlastní aplikace pro mobilní zařízení, jako jsou iOS (iPhone, iPad) a Android. Díky tomu je téměř pro každého snadné používat službu bez ohledu na to, jaký OS si vybrali. Software pro Windows a Mac si můžete stáhnout přímo z jejich webových stránek přístupem na jejich stáhnout stránka. Umístěte ukazatel myši na podporu v hlavní nabídce webu a poté klikněte na tlačítko Stáhnout, které se zobrazí níže uvedeným způsobem.

VPNSecure Download

Tato stránka obsahuje odkazy na Okna, Apple – Mac, Linux, a Android / iOS ve spodní části stránky. Kliknutím na jednu z nich se změní možnosti zobrazené nad odkazy. Výběrem jedné z těchto možností se spustí proces stahování tohoto softwaru. To je znázorněno na obrázku níže s vybraným operačním systémem Windows.

VPNSecure Software pro Windows

Připojení z Windows

Jak můžete vidět na obrázku výše, VPNSecure má celou řadu uživatelského softwaru pro Windows, který zahrnuje Klient OpenVPN, A Chytřejší DNS klient, a Proxy serveru SSH Socks5 klient a Chrome HTTP Proxy rozšíření. Kliknutím na Klient OpenVPN na obrázku výše stáhne klienta do vašeho počítače, kde ho pak můžete spustit a nainstalovat. Po instalaci se budete moci připojit a odpojit od libovolného serveru v síti VPNSecure pomocí několika jednoduchých kliknutí. Jejich Windows VPN GUI je čistě vypadající s několika nastaveními a velmi uživatelsky přívětivé. Lze jej také přizpůsobit zkušenějším uživatelům.

VPNSvytvořte klienta Windows

Při první instalaci klienta nebo odhlášení se zobrazí přihlašovací obrazovka podobná prvnímu snímku obrazovky výše. Jakmile zadáte svůj Uživatelské jméno a Heslo pro svůj účet a klikněte na Přihlásit se, budete přesměrováni na obrazovku připojení, jak je znázorněno na druhém obrázku. Kliknutím na Trojitá vodorovná lišta ikona v levém horním rohu této obrazovky zobrazí posuvné menu pro rychlé posouvání obrazovek, jak je znázorněno na třetím obrázku. Kliknutí Spojení v této nabídce se vrátí zpět obrazovka připojení (druhý obrázek výše). Připojení k serveru je stejně snadné jako kliknutí na vybraný server a výběr Připojit od vyskakovacího okna. Poslední obrázek ukazuje připojení k serveru ve Velké Británii. Pro odpojení serveru jednoduše opakujte proces a vyberte Odpojit volba. Obrazovka připojení umožňuje snadno zjistit stav a umístění vašeho připojení pouhým pohledem.

Jak vidíte, je velmi snadné měnit servery pomocí softwaru VPNSecure Windows. Kliknutím na Nastavení ve výše uvedené posuvné nabídce se otevře obrazovka nastavení, která obsahuje zaškrtávací políčka a tlačítka pro následující:

 • Povolení ochrany proti úniku DNS – opravit úniky DNS, které vám pomohou udržet vaši anonymitu, pokud se aplikace špatně chová.
 • Uložte uživatelské jméno a heslo – umožňuje automatické přihlášení při spuštění klienta VPNSecure.
 • Otevřeno při spuštění – při spuštění počítače spusťte klienta VPN.S
 • Po odpojení zakažte internet – kill switch pro ochranu a zabezpečení vašeho používání internetu. Toto je zakázáno, když se klient zavře.
 • Vymazat seznam posledních serverů – kliknutím zrušte seznam serverů používaných v minulosti.
 • Oprava trasy systému Windows 8 – opravit problémy, které má Windows 8 někdy se službou na OpenVPN.

Kromě těchto nastavení mají některá nastavení konfigurace a směrování, které mohou využívat více techničtí uživatelé. Kliknutí Bezpečné vázání vám umožní svázat jednotlivé aplikace k připojení VPN, takže se nemohou připojit k internetu bez připojení k VPN. Toto je v současné době ve verzi beta, proto jej otestujte s aplikací, abyste se ujistili, že je s ní kompatibilní. Kliknutí Podpěra, podpora vám umožní vytvořit problémový lístek a případně vám umožní odeslat informace protokolu. Kliknutím na odhlásit se odhlásíte od klienta VPN a vrátíte se na přihlašovací obrazovku. VPNSecure má také manuální instalační příručky pro připojení PPTP.

Navštivte VPNSecure

Spojte se s klientem Mac

Klient VPNSecure pro Mac OS X je velmi podobný svému softwaru Windows To usnadňuje těm, kteří mohou používat různé OS pro připojení ke službě VPN. Nejnovější verzi klienta Mac si můžete stáhnout přímo z webu VPN.S stejně jako v případě softwaru Windows. Klient Mac má podobné GUI jako jeho bratranec Windows. Je čistý, má jen několik základních nastavení a je stejně snadno použitelný. Uživatelé Mac ocení jeho jednoduchost a schopnost přepínat servery pouhými několika kliknutími. Software Mac používá pro připojení protokol OpenVPN. VPNSecure má také manuální průvodce nastavením PPTP v Mac OS X pro ty, kteří to potřebují.

Připojte se z iPhone nebo iPad

VPNSecure má také aplikaci pro iPhone, iPad a iTouch. Tato aplikace vyžaduje iOS 4.3 nebo novější a je optimalizována pro iPhone 5. Uživatelé Apple iOS, kteří také používají pro připojení ke službě stolní OS, ocení, že aplikace má stejný vzhled a dojem jako jejich klientské počítače. Aplikace má podobné GUI rozhraní pro Windows a Mac klienty, aniž by jich bylo tolik funkcí. Má také více možností souvisejících s účtem.

VPNSecure aplikace pro iOS

Výše uvedené obrázky ukazují aplikaci pro iOS v akci na iPhone. Snímek obrazovky vlevo ukazuje obrazovku připojení aplikace hned po přihlášení. Obsahuje stejné čisté GUI. Připojení nebo odpojení od serverů VPN vyžaduje jen několik klepnutí. Obrázek vlevo nahoře ukazuje základní obrazovku připojení při přihlášení. Středový obrázek ukazuje nabídku posuvné obrazovky přístupnou klepnutím na ikonu Trojitá vodorovná lišta v levém horním rohu obrázku. Poslední obrázek ukazuje aplikaci připojenou k VPN serveru v Singapuru. Posuvné menu má další Účet karta nebyla nalezena v klientském počítači. Ostatní karty jsou podobné jejich protějškům na ploše. VpNSecure má také ruční příručku ke konfiguraci protokolu PPTP pro zařízení iOS.

Navštivte VPNSecure

Připojte se k zařízením Android

Moje recenze, podobně jako aplikace pro Windows a Mac, zjistila, že aplikace VPNSecure pro Android také používá k připojení k serverům protokol OpenVPN. Podporuje Android 4.0 nebo novější. Tato aplikace může pomoci udržet vaše wi-fi připojení bezpečnější šifrováním veškerého internetového provozu Androidu a přenášením všeho prostřednictvím zabezpečeného tunelu.

VPNSecure aplikace pro Android

Výše uvedený obrázek ukazuje několik snímků obrazovky aplikace v akci. První zobrazuje přihlašovací obrazovku. Jakmile zadáte svůj Uživatelské jméno, Heslo a klikněte na Přihlásit se se zobrazí obrazovka připojení, která je zobrazena nad středem. Poslední obrazovka zobrazuje aplikaci připojenou k serveru OpenVPN UDP v Portugalsku. Stejně jako aplikace pro iOS, vše, co je potřeba pro výběr nebo změnu serverů, je několik jednoduchých klepnutí. Má také posuvné menu, které je přístupné klepnutím na ikonu Trojitá vodorovná lišta ikonu v levém horním rohu obrázku pro konfiguraci možností aplikace.

Navštivte VPNSecure

VPNSecure Speed ​​Test

VPNSecure udělal docela dobře na naší rychlosti testu. Rychlost jejich serveru ve Washingtonu D.C. byla dobrá. Na základě našeho testování byste měli být spokojeni s rychlostí jejich sítě. Tento test byl spuštěn pomocí jejich klienta Windows s protokolem OpenVPN UDP.

VPNSZkoušejte rychlostní test systému Windows

Jak vidíte, došlo k asi 29% rozdílu v rychlosti mezi připojením přímo k mému poskytovateli internetových služeb a připojením k serveru ve Washingtonu DC Jak se očekávalo, došlo k nějaké ztrátě rychlosti připojení, ale pro další zabezpečení poskytované šifrováním dat a připojením stojí za ztrátu rychlosti. S rychlostí téměř 25 Mb / s je služba stále dostatečně rychlá pro všechny vaše internetové potřeby. Nebudete mít problém s používáním jejich služeb k zabezpečení transakcí nebo streamování médií od vašeho oblíbeného poskytovatele.

VPNSecure Review: Závěr

VPNSecure je v soukromém prostoru od roku 2011. Mají síť, která má přes 53 serverů pokrývajících 41 různých zemí. Nemají žádné zásady protokolování, ale zdá se, že ve svých zásadách ochrany osobních údajů naznačují, že se mohou přihlásit, pokud mají dostatečnou provokaci. Mají vlastní software pro Windows, Mac, Linux, iOS a Android, který uživatelům usnadňuje používání jejich VPN služeb. Podporují protokoly OpenVPN a PPTP. Mají také službu Smart DNS, která je součástí jejich placených plánů VPN zdarma.

Co se mi na službě nejvíce líbilo:

 • Snadno použitelný software pro Windows, Mac OS X a Linux
 • Mobilní aplikace pro iOS a Android
 • Vlastní software pro nejbezpečnější protokol OpenVPN s volitelnou podporou pro PPTP, pokud máte zařízení, které nepodporuje OpenVPN
 • Servery určené TCP pro usnadnění obcházení firewallů
 • Zvýhodněné ceny pro jejich termínové plány
 • Více anonymních platebních možností, jako je bitcoin

Nápady na zlepšení služby:

 • Ve svých zásadách ochrany osobních údajů objasněte část jazyka, co může způsobit, že shromažďují informace
 • Konsolidujte plány a minimalizujte počet nabízených plánů
 • Integrujte PPTP nebo jiné protokoly do jejich vlastního softwaru
 • Přidejte do své inteligentní služby DNS další podporované kanály

Moje recenze služby VPN.S našla web, který se snadno navigoval. Uživatelské uživatelské rozhraní GUI bylo velmi uživatelsky přívětivé, protože bylo stručné a snadno použitelné s minimálním nastavením. Usnadňují výběr, připojení nebo opětovné připojení k jejich VPN serverům pouhým kliknutím nebo dvěma bez ohledu na to, jaký OS nebo zařízení se rozhodnete použít. Využijte jejich dvoudenní zkušební verze a podívejte se, co si pro sebe myslíte.

Navštivte VPNSecure

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map