Recenze Samsung Max

Samsung Max je „bezplatný“ VPN a nástroj na ochranu soukromí, který společnost Samsung spustila 23. února 2018. To znamená, že je zdarma k použití, ale je zde také prémiová verze. Společnost Samsung ji oficiálně uvádí jako „Správce úspory dat a soukromí“. Společnost prohlížeče Opery původně tuto aplikaci navrhla, ale Samsung ji koupil pro výhradní použití na svých telefonech. Pokud se podíváte na statistiky Google, uživatelé si jej stáhli více než 10 milionůkrát. Má také více než 325 tis. Hodnocení a 4,3 hvězdičky. V naší recenzi Samsung Max se podíváme na různé funkce VPN a ochrany soukromí a uvidíme, zda si zaslouží takový druh hodnocení.


Chcete porovnat Samsung Max s našimi nejlepšími doporučenými VPN službami? Zde jsou některé z nejlepších alternativ. Každá VPN nabízí 30denní bezrizikové zkušební období pro testování služby.

RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu3,33 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko

O vývoji produktu

Opera Max začala jako prohlížeč. Byl navržen jako jedna z prvních mobilních nabídek přístupných datům, později však přidal VPN a další funkce ochrany osobních údajů. V roce 2017 společnost Opera oznámila, že projekt uzavírají. Když se Samsung rozhodl produkt převzít, údajně ho udělal exkluzivním pro telefony Samsung. Můžete si ji však stáhnout do jiných telefonů, pokud chcete. V některých zemích je na některých telefonech Samsung předinstalován. My ostatní bychom ji museli stáhnout z Google Play, Samsung Galaxy Apps nebo jiných obchodů se zrcadly. Otázkou je, zda může Samsung věnovat tomuto výrobku pozornost, kterou si zaslouží?

Samsung Max

Ceny

Jak jsme již zmínili na začátku, měl by existovat prémiový režim. To znamená, že můžete najít umístění a můžete kliknout na tlačítko upgradu. Posuvník také můžete přesunout do prémiového režimu. Prémiový režim údajně poskytuje méně reklam a přístup k dalším funkcím služby. Jedna věc, kterou možná nebudete moci najít, je jakýkoli druh cen nebo způsob platby. Aplikace říká, že vám poskytne prémiový režim, pokud budete souhlasit s reklamami na obrazovce nabíjení. Je to poprvé, co jsme to viděli jako možnost platby.

Funkce

Samsung Max má několik různých aspektů, takže je překonáme. Aplikace pro Android nabízí různé nástroje pro ochranu soukromí, aby vás udržovala v bezpečí a možná ukládala některá data. Jejich zprávy v aplikaci uvádějí, že vás chtějí zastavit v plýtvání daty a vytlačit každý kousek „úspor“, které mohou.

 • Samsung Max VPNVPN – Po instalaci a otevření aplikace se aplikace zeptá, zda chcete nastavit připojení VPN. Jakmile tak učiníte, jste připojeni. Když jsme zaškrtli možnost „Nastavení“, nemohli jsme zjistit nic o připojení. Nebylo místo, kde by bylo vidět umístění serveru nebo úrovně šifrování. Tyto možnosti také nelze změnit. Protože se tyto informace nezobrazují, je možné, že jste zranitelní.
 • Prodlužte svůj čas – Toto nastavení souvisí s ochranou soukromí. Podle aplikace vám poskytuje ochranu a úspory dat. Ochrana zahrnuje blokování měřiče reklam a chráněné požadavky. Prodloužíte svůj čas ve všech svých aplikacích, aniž byste tak rychle vyčerpali mobilní data.
 • Spravovat aplikace – Výběrem této možnosti můžete omezit nebo omezit aplikace, které používají příliš mnoho dat.
 • Ultra Apps – Jedná se o zajímavou funkci, která vám dává možnost „Ultra Apps“. Vývojový tým přepracoval některé z nejpopulárnějších aplikací v komunitě. Ve skutečnosti jsou to pokročilé webové aplikace, které načítají verze mobilních webových stránek těch aplikací, které jsou optimalizovány pro technologii cloud cloud společnosti Samsung. Uvádějí, že tyto aplikace budou chránit vaše soukromí a ušetřit peníze na vašem mobilním datovém tarifu. V době této recenze existuje pouze 5 ultra aplikací. Jsou to Facebook, Instagram, VK, Cricbuzz a Wikipedia.

Použití aplikace Samsung Max

Jak vidíte na obrázku níže, této aplikaci není mnoho. Jednoduše má posuvník pro připojení / odpojení pro VPN, režim úspory dat WiFi a ochranu soukromí. Na obrázku také vidíte Ultra Apps.

Samsung Max Použití

Praktické testování

Jak vidíte na obrázku výše, neexistuje skutečná obrazovka připojení. Jen posuvník, který označuje, že jste připojeni. Při psaní této recenze je obtížné otestovat některé z faktorů této aplikace. Měli byste si však všimnout některých rozdílů, pokud používáte jednu z ultra aplikací. Můžeme však otestovat VPN, abychom zjistili, zda se vyplatí používat. Začneme zkouškou rychlosti.

Test maximální rychlosti Samsung

I když se aplikace Samsung Max snaží udržet v bezpečí, vyskytují se problémy s používáním. První má co do činění s rychlostí, kterou získáte při připojení k jejich VPN službám. Jak je vidět na obrázku níže, existuje velký rozdíl ve výkonu. Navíc vysoký ping na serveru v prvním obrázku ukazuje, že se může jednat o přeplněný server, pomalý nebo s jinými problémy s připojením. Rádi vidíme vyšší rychlosti, ale je to bezplatná služba.

Test rychlosti pro Samsung Max

Samsung Max Leak Test

Další test, který byste měli vědět o dohodách s úniky DNS. V tomto případě jsme použili náš oblíbený komplexní web pro testování těsnosti, doileak.com. Ačkoli některé z testovaných položek souvisejí s výběrem mobilního prohlížeče, jiné se přímo zabývají bezpečností vašeho připojení. Použili jsme také web DNSleaktest.com a dosáhli stejných výsledků. Jak můžete vidět u položek zvýrazněných žlutě, při připojení k VPN došlo k určitým únikům. Pokud je vaším cílem chránit vaše soukromí, jak navrhuje společnost Samsung Max, nebude používání této služby dělat dobrou práci, pokud unikne. Pokud se rozhodnete tento test spustit na svém zařízení, měli byste se ujistit, že je nastavení WebRTC deaktivováno. V opačném případě bude moci jakýkoli web zobrazit vaši skutečnou IP adresu.

Samsung Max Leak Test

Měl bych používat Samsung Max?

Pokud jste obeznámeni s Opera Max a očekáváte, že Samsung Max bude stejný, musíte povolit prémiové verzi, aby získala stejnou výhodu. Otevřenou otázkou je, zda tato aplikace skutečně ochrání vaše soukromí. Vzhledem k netěsnostem to nedělá s VPN. Samsung Max může být v pořádku, protože pomáhá ušetřit některé využití dat, ale část služby VPN nás nutí váhat. Znovu doporučujeme použít jiné možnosti.

Závěrečné myšlenky o Samsungu Max

Samsung Max je nesmírně populární a dobrá myšlenka, ale je třeba udělat nějakou práci. To zahrnuje zpřehlednění nastavení VPN a serverů a větší kontrolu nad šifrováním, umístěním serveru a výběrem serveru. Nedostatek těchto funkcí znamená, že nemůžete využít některé z dalších výhod používání VPN. Alespoň některé recenze v obchodě Google Play vyjadřují zklamání z tohoto produktu, zejména ve srovnání s Opera Max. Naše rychlost byla ve výkonnostních testech snížena o polovinu a při používání aplikace jsme měli problém s únikem DNS. Určitě existují lepší možnosti, které vám poskytnou více svobody. Možná se budete chtít podívat na naše Top 10 VPN pro lepší seznam možností.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map