Recenze FlashVPN

Ikona FlashVPNBez ohledu na to, kde se nacházíte, je dobrý nápad používat VPN v mobilním zařízení. V současné době je jich mnoho bezplatné VPN uvedené v obchodě Google Play. Jak jste možná uhodli, FlashVPN je jedním z nich. Tato bezplatná aplikace VPN byla stažena více než 5 milionůkrát a zdá se, že je zaměřena na operační systém Android. Podle statistik má také více než 99 000 recenzí s hvězdičkou 4,4 hvězdiček. Neexistuje žádná prémiová verze této služby a je podporována výhradně reklamami. Důležitou otázkou je, zda produkt funguje tak, jak tvrdí lidé, a stojí za to jej používat. V této recenzi provedeme několik testů, abychom zjistili, zda si zaslouží pochvalu, kterou dostane.


Stažení FlashVPNO společnosti

Neexistují žádné informace, které jsme se o společnosti dozvěděli, mimo název FlashSoftware. Tato VPN však přináší pozoruhodnou podobnost s několika dalšími, které jsme nedávno zkontrolovali. Ve skutečnosti je docela možné, že stejná společnost provozuje více než jednu aplikaci. Neexistují žádné webové stránky, které jsme našli, ani neexistuje centrální umístění, které jsme našli pro službu. To nás velmi ostražité, protože nemůžeme říct, jaké zákony na ochranu soukromí VPN dodržuje.

Ceny

Jak jsme již uvedli, služba FlashVPN vám nebude účtována. Na rozdíl od jiných možností tato aplikace nenabízí žádný způsob, jak přidat funkce nebo upgradovat. Obvykle si dáváme pozor na bezplatné produkty založené na reklamě. To může určitě naznačovat, že se stanete produktem. Pokud také váháte, doporučujeme Soukromý přístup k internetu jako alternativa. Za pouhých 2,50 $ měsíčně, si můžete užívat zabezpečeného přístupu VPN na všech svých zařízeních. Jsou to důvěryhodná a transparentní společnost, která existuje už mnoho let.

Funkce

Flashvpn - Funkce a serveryFlashVPN má velmi málo funkcí. Zdá se, že je vše jednoduché a není mnoho nastavení, která můžete změnit. Jedna věc, kterou můžete změnit, je však umístění serveru. Jak vidíte na obrázku, vaše volby jsou Německo, Spojené státy, Anglie, Francie a auto. Na obrázku vpravo také vidíte, že FlashVPN vyžaduje udělení oprávnění několika položkám v telefonu. Jako referenční bod existuje jen velmi málo placených služeb, které vyžadují tolik povolení. Není důvod žádat o všechna tato oprávnění, pokud služba chrání pouze soukromí uživatele.

Aplikace vyžaduje v zařízení Android přístup k následujícím informacím:

 • Umístění
 • Fotografie / média / soubory
 • Informace o připojení Wi-Fi
 • ID zařízení & informace o volání

Zeptejte se sami sebe, proč by jakákoli aplikace na ochranu soukromí vyžadovala přístup k vašim fotografiím, mediálním souborům a informacím o volání. To prostě nedává žádný smysl. Doporučujeme vám zůstat daleko od aplikací, které vyžadují příliš mnoho přístupu.

Výkon

Velkou skutečností, na kterou se vždy chcete podívat, je rychlost služby VPN. V našem testu rychlosti jsme použili server USA (protože existují pouze 4 možnosti). V tomto případě byla naše normální rychlost 46,1 Mbps. Když jsme testovali naši rychlost s FlashVPN, dostali jsme rychlost 21,7 Mbps. To je přibližně o 53% snížení rychlosti. U placené služby můžete obvykle očekávat až 25% ztrátu. To je další důvod k obezřetnosti.

Použití VPN

Společnosti VPN velmi usnadnily stahování a používání svých produktů. FlashVPN se neliší. Protože k aplikaci není mnoho, je připojení k této VPN snadné.

 1. Najděte FlashVPN v Obchodě Google Play a klikněte na Nainstalujte.
 2. Přijměte oprávnění a řekněte Dovolit k připojení VPN.
 3. Po načtení klikněte na ikonu Pokračovat knoflík.
 4. Od tohoto okamžiku najdete Umístění serveru část, kterou jsme zobrazili dříve, kliknutím na svislý sloupec 3 tečky v pravém horním rohu.

Použití FlashVPN

Výhody používání VPN

V nedávné době začíná mobilní provoz předjíždět provoz na počítači. Z tohoto důvodu je používání WiFi rozhodující místo použití standardního datového plánu. Z důvodu úrovně nasycení na světě stále více podniků nabízí svým zákazníkům bezplatné Wi-Fi. I když je to skvělé pro obě strany, můžete se vsadit, že kyberzločinci to také milují. Když se připojíte k jednomu ze 4 výše uvedených míst, vytvoříte bezpečné a šifrované připojení. Když tak učiníte, výrazně omezíte riziko, že zločinci ukradnou vaše citlivá data. Potom musíte také důvěřovat společnosti za VPN. S ohledem na oprávnění potřebná k použití aplikace bychom vás varovali.

Pokud se chcete obejít geobloky, je nutné používat VPN. Je to proto, že podniky, vlády a dokonce i mediální společnosti brání uživatelům v prohlížení omezeného obsahu uvnitř a vně cílové oblasti. Když se připojíte k FlashVPN, zařízení přesvědčíte, že se nacházíte na jednom ze 4 míst, která nabízejí. Stačí se připojit k serveru a můžete začít procházet nebo prohlížet obsah, ke kterému chcete přistupovat. Pokud máte stále problémy s blokováním, budete se chtít ujistit, že je ve vašem prohlížeči deaktivován WebRTC. To je těžší, pokud používáte různé prohlížeče pro Android. Možná budete chtít použít Firefox a stáhnout rozšíření pro blokování WebRTC, abyste mohli správně fungovat. V opačném případě bude vše, co se pokoušíte odblokovat, stále vidět vaše původní IP adresa. To překonává účel použití VPN na začátku.

Uniká FlashVPN?

Jedním z problémů, které má mnoho bezplatných služeb VPN, jsou úniky DNS. Pokud vaše služba uniká, je to velký problém. Protože sítě VPN pracují maskováním adresy IP, úniky mohou odhalit vaši skutečnou adresu IP. Při testování chyby FlashVPN na tuto chybu použijeme standardní test z webu www.dnsleaktest.com. Jak vidíte na obrázku níže, FlashVPN má nějaké úniky. Tyto úniky v první řadě překonávají účel použití VPN.

Test netěsnosti DNS FlashVPN

Měl bych použít FlashVPN?

Odpověď na tuto otázku závisí na tom, co se snažíte udělat. Pokud se chcete pokusit obejít geografická omezení, může to provést FlashVPN. Samozřejmě, jak jsme již zmínili, FlashVPN je pomalejší než jiné služby. To znamená, že pokud máte úniky DNS nebo blokovací software vidí vaši skutečnou polohu, můžete mít nějaké problémy. Tato služba umožňuje pouze jedno připojení, takže není řešením, pokud máte více zařízení. Rovněž chcete mít na paměti, že FlashVPN neumožňuje sdílení P2P / souborů. Pro ty, kteří chtějí chránit své soukromí, budete chtít místo toho použít placenou službu. Tímto způsobem se můžete ujistit, že nevnikne.

Závěrečné myšlenky na FlashVPN

Na závěr této recenze je FlashVPN velmi populární a má více než 5 milionů stažení. Zjistili jsme několik problémů se službou, včetně úniků DNS, průměrných rychlostí, nedostatku umístění na serveru a obecného nedostatku transparentnosti. Nemluvě o úrovni přístupu, kterou aplikace vyžaduje v zařízení Android. Opravdu chcete sdílet své fotografie a informace o hovorech a používat VPN? Může to fungovat dobře, pokud se snažíte obejít geobloky, ale nic jiného. Tyto problémy nám brání navrhovat FlashVPN jako možnost použití. Podívejte se na naše nejlepší VPN pro Android seznam pro některé mnohem lepší možnosti.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map