Recenze DroidVPN

Logo DroidVPNKdyž na scénu přišel DroidVPN, podporoval pouze operační systém Android. Nyní se program rozšířil také na Windows a Mac. To samozřejmě znamená, že stále obsahuje aplikaci pro Android. Při kontrole obchodu Google Play uživatelé stáhli DroidVPN více než 10 milionůkrát. Jedná se o produkt freemium, což znamená, že máte omezenou bezplatnou verzi a neomezenou prémiovou možnost. Vždy si dáváme pozor na bezplatné verze služeb VPN. Je to kvůli „skrytým nákladům“, které jsou s nimi obvykle spojeny. DroidVPN má 3,9-hvězdičkové hodnocení s více než 78 000 recenzemi. V této recenzi DroidVPN uvidíme, zda si zaslouží jeho pochvalu.


Android ke stažení pro DroidVPN

O společnosti

O společnosti není mnoho, co vám můžeme říct. Tento web existuje od roku 2011 a je registrován na Filipínách. Také jsme našli omezený web s informacemi o něm. Zdá se, že mateřskou společností je společnost Droidvpn Inc, ale informace o této společnosti je obtížné získat. Ačkoli Filipíny mají dobré zákony na ochranu soukromí, jejich vláda je v tomto ohledu sporná. Možná budete chtít přemýšlet dvakrát před použitím tohoto. V závislosti na vašich cílech možná budete chtít udělat jinou volbu.

Ceny

Cena, DroidVPN má několik možností. Bezplatnou verzi jsme zmínili dříve. Zahrnuje 100 MB využití za měsíc s jediným zařízením připojeným k jednomu z 8 bezplatných serverů. Pokud jde o prémiovou službu, tím delší je doba, tím lepší je cena. Prémiová verze začíná na 4,99 $ za měsíc. Pokud chcete získat služby tři měsíce, vaše cena je 13,99 $ čtvrtletně, což cenu snižuje na 4,66 $ měsíčně. Šestiměsíční období je 23,95 $. To znamená, že cena klesne na 3,99 $ měsíčně. A konečně, nejlepší nabídka, kterou nabízejí, je na jeden rok služby. Celkové náklady za rok jsou 35,88 $. To se rozkládá na 2,99 $ měsíčně.

Ceny DroidVPN

Funkce

Funkce DroidVPNPro DroidVPN není k dispozici mnoho funkcí. Společnost navrhla své rozhraní a produkt tak, aby byl pro začínající uživatele snadný. To může být skvělé, ale raději vidíme více možností. Zdá se, že jediná věc, která ji odděluje od ostatních poskytovatelů, je příslib integrace experimentálních funkcí. V mobilní verzi existuje možnost spustit DroidVPN s nastavením ICMP. ICMP je zkratka pro Internet Control Message Protocol. Jedná se o protokol hlášení chyb určený pro síťová zařízení, jako jsou směrovače. Slouží ke generování chybových zpráv na zdrojovou IP adresu, když problémy se sítí brání doručování paketů. Můžete také změnit protokoly na UDP, TCP a HTTP. Jsme rádi, že se zdá, že verze pro Android nevyžaduje žádná zvláštní oprávnění. Ve bezplatné verzi nabízejí uživatelům 8 bezplatných serverů, ale mnohem více pro prémiové členy. Pamatujte také, že za měsíc získáte pouze 100 MB volného přístupu. Nezapomeňte také, že s bezplatnou verzí můžete současně používat pouze 1 zařízení.

Výkon

Výkon je vždy důležitý, zejména při řešení bezplatných služeb. Prvním krokem, který musíte udělat, je připojení k serveru. Bohužel jsme narazili na problém při používání obou verzí. Jak je vidět na obrázku, pokusili jsme se připojit k bezplatným serverům a narazili jsme na zprávu „Server je plný“. Přestože je k dispozici 8 bezplatných serverů UDP, nepodařilo se nám připojit žádný z nich. Byli jsme však schopni spojit se s TCP. Je to pomalejší, ale bude to fungovat. Níže vidíte první 3 UDP servery. Jakmile se připojíte, zjistili jsme, že se rychlost pohybuje kolem 20 MB. To je pokles o 80% z našich 100mb normální rychlosti. Zde nemůžeme ukázat test rychlosti, protože nízký limit dat na bezplatném účtu nám neumožňuje provést všechny aspekty testu. Níže uvedené obrázky pocházejí od klienta Windows.

Výkon DroidVPN

Výhody používání VPN

V nedávné době začíná mobilní provoz předjíždět provoz na počítači. Z tohoto důvodu je používání WiFi rozhodující místo použití standardního datového plánu. Z důvodu úrovně nasycení na světě stále více podniků nabízí svým zákazníkům bezplatné Wi-Fi. I když je to skvělé pro obě strany, můžete se vsadit, že kyberzločinci to také milují. Když se připojíte k jednomu z výše uvedených umístění, vytvoříte bezpečné a šifrované připojení. Když tak učiníte, výrazně omezíte riziko, že zločinci ukradnou vaše citlivá data. Potom musíte také důvěřovat společnosti za VPN. Protože o společnosti moc nenajdeme, je těžké říci, zda jim můžete věřit.

Pokud se chcete obejít geobloky, je nutné používat VPN. Je to proto, že podniky, vlády a dokonce i mediální společnosti brání uživatelům v prohlížení omezeného obsahu uvnitř a vně cílové oblasti. Když se připojíte k síti DroidVPN, přesvědčíte web nebo organizaci, že se nacházíte v jednom z nabízených míst. Stačí se připojit k serveru a můžete začít procházet nebo prohlížet obsah, ke kterému chcete přistupovat. Pokud máte stále problémy s blokováním, budete se chtít ujistit, že je ve vašem prohlížeči deaktivován WebRTC. To je těžší, pokud používáte různé prohlížeče pro Android. Možná budete chtít použít Firefox a stáhnout rozšíření pro blokování WebRTC, abyste mohli správně fungovat. V opačném případě bude vše, co se pokoušíte odblokovat, stále vidět vaše původní IP adresa. To překonává účel použití VPN na začátku.

Je DroidVPN v pořádku??

To záleží na vašich důvodech k použití. Pokud plánujete používat VPN k obcházení geobloků, může tento fungovat dobře. Z důvodu ochrany vašeho soukromí však doporučujeme postupovat opatrně. Pokud se rozhodnete používat prémiovou verzi, nemusíte se starat o výběr serveru. Rovněž nebudete mít žádná datová omezení. Doporučujeme zvolit lepší variantu, například Soukromý přístup k internetu jako alternativa. Za pouhých 2,50 $ měsíčně, si můžete užívat zabezpečeného přístupu VPN na všech svých zařízeních. Jsou to důvěryhodná a transparentní společnost, která existuje už mnoho let.

Závěrečné myšlenky na DroidVPN

Když tuto recenzi zabalíme, DroidVPN má více než 10 milionů stažení. Existuje několik problémů se službou, včetně příliš přeplněných serverů, pomalých rychlostí, obecného nedostatku transparentnosti a dalších. Tyto problémy nám brání v doporučení tohoto. Tuto službu můžete vyzkoušet, ale pokud budete chtít, měli byste být opatrní. Určitě existují lepší možnosti, které nabízejí skvělé funkce a zabezpečení. Podívejte se na naše nejlepší VPN pro Android seznam pro některé mnohem lepší možnosti.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map