Recenze CactusVPN

Začnu revizi CactusVPN s trochou firemního zázemí. CactusVPN provozuje online službu ochrany soukromí se sídlem v Moldavsku. Pomáhají členům chránit jejich soukromí a odblokovat geografická omezení pro weby ve Spojených státech a Velké Británii. CactusVPN nabízí členům možnost volby mezi přístupem VPN a službou Smart DNS.


Recenze CactusVPN

Ceny a speciální nabídky

Ceny CactusVPN jsou velmi rozumné. Mají menší síť než většina služeb VPN, které pokrýváme. Mohou tak udržovat nízké ceny. S neomezeným přístupem k serverům v jedné zemi za 4,99 $. Získejte přístup k serverům v USA, Velké Británii a NL společně s inteligentním DNS za 6,99 $ měsíčně.

Ceny CactusVPN

Členové mají přístup k CactusVPN pomocí svého bezplatného klienta VPN. Jak můžete vidět, CactusVPN nabízí slevy na základě délky vašeho předplatného. Můžete ušetřit 13% z čtvrtletního přístupu, 23% z pololetního a 35% z ročního přihlášení. Nejlepší roční hodnota plánu. Navštivte CactusVPN speciální stránku k uložení.

Když se přihlásíte k účtu, CactusVPN nabízí řadu platebních možností, ze kterých si můžete vybrat. Rád používám PayPal pro jakoukoli online službu, protože předplatné můžete spravovat. CactusVPN nabízí PayPal spolu s kreditní kartou, Alipay, Webmoney, Yandex, Boleto Bancario, Qiwi a CashU. Poskytuje širokou škálu platebních možností.

Zkušební období bez rizika

I když se budu snažit nabídnout důkladnou kontrolu, existuje pouze jeden způsob, jak zajistit, aby CactusVPN byla správná volba. Službu si budete chtít vyzkoušet sami. CactusVPN tomu také rozumí. Aby jim pomohli nabídnout 30 denní záruku vrácení peněz Jak ale uvidíte za chvíli, záruka zahrnuje některé podmínky. Zde je jazyk, který CactusVPN používá v obecné části stránky s nejčastějšími dotazy

Co je to politika vrácení peněz CactusVPN?

Nabízíme 30denní záruku vrácení peněz. Pokud nemůžete používat naše služby: nemůžete se připojit k serverům VPN nebo službě Smart DNS. V případě inteligentního DNS můžete také požádat o vrácení peněz, pokud je některý z webů ze seznamu odblokovaných webů stále blokován.
Upozorňujeme, že za problémy s rychlostí VPN nevracíme peníze, protože na našich prémiových serverech máme 24 hodin bezplatný zkušební účet.

Navštivte CactusVPN

Umístění sítě a serveru CactusVPN

CactusVPN spravuje síť VPN serverů v klíčových umístěních. Mají jednu z menších sítí se umístěními serverů ve třech zemích. To vám pomůže získat přístup k pokrytí sportovních událostí a odblokovat weby, jako jsou Netflix a BBC iPlayer, odkudkoli na světě.

CountryLocationsServerersProtocols
3612OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP

CactusVPN má servery ve Spojených státech (Kansas City, Los Angeles, Wilmington), Velké Británii (Londýn, Maidenhead) a Nizozemsku (Amsterdam)..

Soukromí a bezpečnost

Když mluvíme o službách VPN, mnoho lidí předpokládá, že získají vysoký stupeň soukromí a zabezpečení. To není vždy pravda. To záleží na vašem důvodu použití služby VPN. Pokud je vaším účelem soukromí a anonymita, pravděpodobně budete chtít VPN, která se nebude přihlašovat.

CactusVPN objasňuje v části FAQ na svých stránkách, že nevedou dopravní záznamy. Vedou pouze protokoly připojení a analyzují je každé tři dny. Zde jsou podrobnosti z jejich webu:

Vedete si nějaké záznamy?

Pro naše uživatele VPN a Smart DNS uchováváme pouze protokoly připojení * po dobu 3 dnů pro řešení problémů. Ujišťujeme vás však:

 • při používání našich služeb nesledujeme a nevíme o tom, co nahráváte / stahujete, a neexistují žádné protokoly obsahující tyto informace;
 • neznáme ani neevidujeme weby, které navštěvujete;
 • nesledujeme, které aplikace používáte.

Osobní údaje všech našich zákazníků jsou naprosto důvěrné a nejsou sdíleny, zobrazovány, používány nebo poskytovány žádné jiné straně v žádném případě a bez výjimek.

Navštivte CactusVPN

Praktické testování

První věc, kterou hledám při rozhodování o tom, zda zkontrolovat službu VPN, je vlastní klient. Jistě můžete nakonfigurovat OpenVPN a ručně konfigurovat připojení, ale není potřeba. Existuje tolik poskytovatelů VPN, kteří nabízejí snadno použitelný klientský software za několik dní.

Jsem rád, že se mohu podělit o to, že CactusVPN má vynikajícího klienta Windows, který jsem použil k testování jejich služeb. Mají také vlastního klienta pro Mac. Spolu s nastavenými průvodci pro směrovače iOS, Android a dokonce DD-WRT.

Připojení s klientem Windows VPN

Pojďme se podívat na klienta CactusVPN Windows:

Klient CactusVPN Windows

Software Windows se snadno instaluje a používá. Po spuštění programu se zobrazí obrazovka připojení. Zde můžete vybrat zemi následovanou umístěním serveru a nakonec protokolem, ke kterému se má CactusVPN připojit. Klient má také některé působivé pokročilé funkce.

Nastavení klienta CactusVPN

Karta nastavení klienta Windows nabízí několik možností. Doporučuji vám alespoň povolit „Připojit znovu, pokud je připojeno. upuštěno “. Nejpokrokovější funkcí softwaru CactusVPN je zabiják aplikací. Můžete nastavit konkrétní aplikace, aby zastavily kdykoli výpadky VPN. Tato funkce je zvláště oblíbená u členů, kteří používají službu VPN pro účely P2P / torrent. CactusVPN umožňuje použití torrentu na jejich serverech v Nizozemsku.

Navštivte CactusVPN

Spojte se s klientem Mac VPN

Kromě vlastního softwaru Windows má CactusVPN také klienta Mac. Software Mac vypadá stejně jako výše uvedené obrazovky Windows. Má také stejné pokročilé funkce, konkrétně schopnost zabít aplikaci, pokud se VPN odpojí. Je to velmi obtížná funkce pro uživatele Mac, takže jsem nadšený, že jste se na CactusVPN zabýval.

Připojte se z iPhone nebo iPad

I když CactusVPN nenabízí svou vlastní aplikaci pro iOS, vytvořili průvodce pro ruční připojení s PPTP nebo L2TP. Zde je kopie pokynů. Můžete navštívit jejich web a získat plnou verzi se snímky obrazovky.

Průvodce nastavením CactusVPN L2TP pro iOS:

1) Přejděte na „Obecné“ -> “Síť” -> „VPN“
2) Klikněte na „Přidat konfiguraci VPN…“
3) Vyberte záložku L2TP

  • Do pole „Server“ zadejte IP adresu serveru CactusVPN. Musíte zkontrolovat e-mail, který jste dostali, když byl váš účet CactusVPN aktivován. Naleznete zde všechny dostupné servery.
  • Zadejte své uživatelské jméno a heslo pro balíček.
  • V poli „Secret“ představte: kaktusvpn
  • Pro úroveň šifrování nechte „Auto“ a vyberte „Odeslat veškerý provoz“.
  • Stiskněte „Uložit“.

4) Nyní je vaše připojení VPN vytvořeno, nyní se můžete připojit.

Navštivte CactusVPN

Připojte se ze zařízení Android

CactusVPN nenabízí aplikaci pro zařízení Android, ale má průvodce nastavením pro připojení PPTP a L2TP / IPSEC. Zde je kopie pokynů. Můžete navštívit jejich web a získat plnou verzi se snímky obrazovky.

Průvodce nastavením CactusVPN L2TP pro Android:

1) Přejděte na „Nastavení“
2) Stiskněte „Další nastavení“
3) Stiskněte „VPN“
4) Stiskněte „Přidat síť VPN“
5) Stiskněte rozbalovací nabídku „Typ“
6) Vyberte “L2TP / IPSec PSK”

  • Do pole „Název“ zadejte požadovaný název vašeho připojení. Doporučujeme jej pojmenovat: CactusVPN (L2TP).
  • Do pole „Adresa serveru“ zadejte IP adresu serveru CactusVPN, ke kterému se chcete připojit. (Chcete-li tam najít dostupné servery, zkontrolujte e-mail, který jste dostali, když jste zaplatili za účet CactusVPN, nebo se přihlaste do klientské oblasti na našem webu.)
  • Do pole „Předsdílený klíč IPSec“ zadejte „cactusvpn“ (bez uvozovek).
  • Ponechte prázdná všechna ostatní pole.
  • Stiskněte tlačítko „Uložit“.

5) Klepnutím na nové připojení se připojte. Zadejte své uživatelské jméno a heslo CactusVPN zaslané e-mailem a klepněte na Připojit.

Navštivte CactusVPN

Test rychlosti CactusVPN

Testoval jsem CactusVPN pomocí OpenVPN, což je nejbezpečnější protokol. Použil jsem jejich Windows klienta a připojil se k serveru ve Wilmingtonu ve Virginii.

Test rychlosti CactusVPN

Jak vidíte, došlo k asi 35% rozdílu v rychlosti mezi připojením přímo k mému poskytovateli internetových služeb a připojením k serveru ve Virginii. Šifrování zvyšuje režii, takže můžete očekávat určité snížení výkonu. Je to kompromis pro vyšší úroveň soukromí. S rychlostí přes 27 Mb / s jsem mohl snadno streamovat služby jako Netflix a BBC.

Závěr

Líbí se mi zaměření CactusVPN na soukromí a anonymitu. Jejich funkce klienta zabijáka aplikací je další vrstvou soukromí. Nemají největší síť, ale pokrývají USA, Spojené království a NL. Výkon je dobrý pro ty, kteří se chtějí odblokovat a streamovat z webů, jako jsou Netflix a BBC.

Co se mi na službě nejvíce líbilo:

 • Snadné použití klientů Windows a Mac
 • Podpora protokolů OpenVPN, PPTP, L2TP a SSTP
 • Funkce zabijáka aplikací v klientech Windows i Mac
 • Šifrované služby VPN a Smart DNS
 • Termín slevy na 3 měsíce, 6 měsíců a roční registrace

Nápady na zlepšení služby:

 • Nabídka mobilních aplikací pro iOS a Android
 • Přidejte do své sítě další umístění
 • Přidat bitcoin jako možnost platby
 • Jako doplněk zvažte vyhrazenou IP

Líbí se mi CactusVPN a myslím, že je to skvělá volba pro ty, kteří se zaměřují na soukromí. Pokud je vaším cílem odblokování obsahu po celém světě, ujistěte se, že mají servery v těchto zemích. Pokud je vaším cílem silné soukromí, doporučujeme vám vyzkoušet CactusVPN. Bude vám poskytnuta jejich 30denní záruka vrácení peněz, což je dostatek času na vyzkoušení služby. Ujistěte se, že rozumíte omezením jejich zásad pro vrácení peněz.

Navštivte CactusVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map