StrongVPN Windowsi installijuhend

StrongVPN Windowsi allalaadimineTarkvara StrongVPN Windowsi saate alla laadida nende veebisaidi häälestuslehelt, valides saidi peamenüüst „Seadistamine“. Seejärel klõpsake nuppu “StrongVPN for Windows”. See avab dialoogi akna, mis võimaldab teil Windowsi kliendi installifaili oma arvutisse salvestada. Klient vajab Windows XP või uuemat. Kliendi häälestuslehel on ka käsitsi seadistamise juhendid Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ja Windows 10 konfigureerimiseks kasutama nende teenust koos OpenVPN, IPSec, SSTP, L2TP ja PPTP.


StrongVPN Windowsi töölauaikoonKui klient on teie arvutisse alla laaditud, paremklõpsake faili ja valige “Käivita administraatorina”. Seadistamisel tuleb kõigepealt valida oma keel ja nõustuda StrongVPN TOS-iga. Seejärel peate valima sihtkoha asukoha, alustama menüü kausta ja kontrollima, et luua töölauaikoon. Selle tulemuseks on installiaken nagu vasakul allpool. Klõpsuga nupul “Install” alustatakse installimist, mis lõpeb, luues paremal näidatud töölauaikooni. Pärast selle lõppemist palutakse teil installida TAP-draiver. Pärast TAP-draiveri installimist näete paremal allpool näidatud ekraani. StrongVPN-i kliendi esmakordseks käivitamiseks klõpsake nuppu „Lõpeta“.

StrongVPN Windowsi kliendi installimine

Kliendi esmakordsel avamisel näete allpool vasakul asuvat sarnast kinnitus- ja sisselogimislehte. Kui olete selle unustanud, saate konto luua või parooli lähtestada. Kui teil on teavet tervitava e-kirja kohta, sisestage sellest oma e-post ja parool. Need on sisestatud ja parempoolse pildi alt redigeeritud.

StrongVPN Windowsi kliendi sisselogimine

Kui olete oma mandaadi sisestanud, kontrollige nuppu „Salvesta sisselogimine”, et klient jätaks teie sisselogimisandmed meelde ja te ei peaks seda uuesti sisestama. Järgmisena klõpsake nuppu “Logi sisse”. See avab peamise kliendiühenduse ekraani, nagu vasakpoolselt näidatud. Sellel ekraanil kuvatakse järgmine:

 • Teie praegune IP-aadress mille oleme redigeerinud.
 • VPN-i olek: katkestatud millele järgneb punane StrongVPN logo
 • StrongVPN kliendi logo
 • Valikute menüü
  • Muuda asukohta – see võimaldab teil käsitsi valida ühenduse loomiseks individuaalse serveri, millest me selles ülevaates hiljem räägime.
  • Täpsemad – täpsemad võimalused, mis on saadaval neile, kes soovivad oma VPN-ühenduste üle suuremat kontrolli, mida arutame ka hiljem.
  • Abi – see viib teid StrongVPN-i veebisaidi tugilehele.
  • Logi välja – see logib teid kliendist välja ja minimeerib selle salve. see ei sulge klienti. Kui logite välja, peate teise kohaga ühenduse loomisel uuesti sisestama oma e-posti aadressi ja parooli. See võib olla kasulik, kui kasutate jagatud arvutit.
  • Välju – see sulgeb StrongVPN Windowsi kliendi.
 • Teie viimane ühendatud asukoht – Sel juhul Oslo, Norra.
 • Teie praegu valitud asukoht ühenduse loomiseks, mis valiti ripploendist, nagu nägime allpool oleva pildi paremal paremal plahvatuslikult.
 • Ühenduse loomiseks kasutatav protokoll
  • OpenVPN TCP – see on OpenVPN transpordi juhtimisprotokoll, mis sisaldab vigade tuvastamist ja langenud pakettide parandamist ning pakettakordust. Seetõttu võib see olla pisut aeglasem, kuid usaldusväärsem ka maapiirkondades või pikkade vahemaade korral.
  • OpenVPN UDP – see on OpenVPN kasutaja andmegrammi protokoll, mis ei hõlma TCP üldkulusid ja on seega kiirem ning on StrongVPN kliendi vaikeseade.
  • OpenVPN puhverserver – see on kasulik teie IP-aadressi peitmiseks ja võimaldab teil valida, millised rakendused VPN-i kaudu töötavad.
 • Nupp „Ühenda” ühendab teid valitud VPN-serveriga.

StongVPN Windowsi klient pole ühendatud

Ekraani viimane komponent on link “Lisateave”, mis viib teid StrongVPN ajaveebile. Nüüd, kui oleme läbi vaadanud ühenduse põhiekraani komponendid, klõpsake ühenduse loomiseks Los Angelese asukohaga nuppu “Ühenda”. See avab allpool näidatud ekraani. Pange tähele järgmisi muudatusi ühendatud ekraani ja lahti ühendatud ekraani vahel:

 • Teie kodu IP-aadress on asendatud virtuaalsega pildilt muudetud LA VPN-serverist.
 • VPN-i olek: nüüd on ühendatud ja StrongVPN ikoon on nüüd roheline.
 • Eelmine ühendus on asendatud teie praegusega Los Angeleses.
 • Nupp “Ühenda” on nüüd asendatud nupuga “Katkesta ühendus”.

LA-ga ühendatud Windowsi klient StrongVPN

Nagu näete, kui nõustute kliendi pakutud vaikimisi, võtab StrongVPN-võrguga ühenduse loomine vaid mõne hiireklikiga ja ei vaja spetsiaalseid tehnilisi teadmisi. Vaikimisi ühendab see teid teie valitud linna kiireima serveriga teie praegusest asukohast. Vaadakem nüüd pilgu sellele, kuidas muudate asukohti StrongVPN kliendis. Asukohtade muutmiseks peate kõigepealt võrguga ühenduse katkestama. Alloleval pildil on süsteemisalve teated, mis näitavad, et olete kõigepealt ühendatud LA serveriga ja seejärel lahti. Pange tähele, et ikoon muutub ühendatud värvist (roheline) eraldatud värviks (punaseks).

StrongVPN süsteemisalve teated

Neile, kes soovite oma VPN-ühenduse üle rohkem kontrolli saada, on StrongVPN-il menüüpunkt „Asukoha muutmine”, mis võimaldab teil muuta nii protokolli kui ka asukohta. Kui klõpsate menüüelemendil „Muuda asukohta”, kuvatakse ekraan, nagu allpool näidatud.

StrongVPN serveri vahetajaSellel ekraanil on kaks võimalust: „Riigiti” ja „Serveri järgi”. Neid kahte valikut on illustreeritud alloleval pildil. Esimene näitab valikut riikide kaupa ja teine ​​serveri järgi.

Esimene allolev ekraanipilt illustreerib, kuidas riigiti soovitatud suvand töötab. Esiteks valige ripploendist riik. Järgmisena vali protokolli tüüp. Allpool toodud näites valiti PPTP. Seejärel peate klõpsama nupul „Testima kõiki servereid“ ja ootama. Võtke arvesse, et sõltuvalt VPN-serverite arvust, mida see konkreetses riigis kontrollib, võib selle testi täitmine võtta kuni 20 minutit. Kui see on lõpule viidud, kuvatakse nupu „Testi kõiki servereid” all parim server. Oleme selle ülevaate serveri nimed redigeerinud. Seejärel klõpsate serveri vahetamise alustamiseks nuppu „Järgmine”.

StrongVPN kliendiserveri vahetaja

Teine ülaltoodud pilt näitab serveripõhise valiku näidist. Kõigepealt peate valima nende ripploenditest riigi ja linna. Järgmisena valige protokolli tüüp. Selles näites valiti PPTP. Seejärel saate valida konkreetse serveri või kõigi serverite testimise, klõpsates kas nuppu “Testi valitud serverit” või nuppu “Testi kõiki”. Seejärel saate tulemusi sortida pingimisaja (ms) ja läbilaskevõime (KB / s) järgi. Ülaltoodud näite uurimisel võiksite valida teise serveri, mille pingimisaeg on pisut kõrgem, kuid teiste serveritega võrreldes palju parem läbilaskevõime. Kui olete oma serverivaliku esile tõstnud, klõpsake lüliti ekraani kuvamiseks nuppu „Järgmine“.

Vasakul allpool kuvatav lülituskuva on sama, sõltumata sellest, millist meetodit VPN-serverite muutmiseks valite. Klõpsake sellel ekraanil nuppu „Lülita”, et alustada serveri vahetamise protseduuri ja vahetada valitud server. Seda protseduuri illustreerib allpool olev pilt. Serveri nimed on muudetud. Viimasel pildil on näidisprototüübina konto nr ###### vahetamine serverilt1 serverile2.

StrongVPN Windowsi kliendiserveri muudatus

Kui konto serveri muutmise protsess on lõpule jõudnud, näete teadet, et serveri vahetamine õnnestus, ja siis kuvatakse järgmine kliendi põhiekraani kuva. Riikide valiku alusel automaatselt valitud server kuvatakse nüüd serverina, millega ühendate, kui klõpsate nupul „Ühenda“. Vaikimisi loob klient ühenduse SSTP-protokolli abil, kuid soovi korral saate selle muuta PPTP või L2TP-ks, kasutades allpool näidatud ripploendit. Kui olete arveldanud protokolliga, mida soovite kasutada, klõpsake uue serveriga ühenduse loomiseks nuppu „Ühenda”.

StrongVPN serveri lüliti on lõpetatud

Vaadakem nüüd menüü üksust Täpsemalt. Klõpsates valikul „Täpsemalt”, avaneb suvandite menüü, millel on viis vahekaarti, nagu allpool näidatud. Viis vahelehte on järgmised:

 • Teave – see sisaldab praeguse seansi teavet konto, süsteemi ja seansi kohta.
 • Valikud – Sellel on kõik kliendi jaoks ühenduse loomise võimalused.
 • Logi sisse – see on ühenduse protseduuriliste toimingute register ja sellest võib olla abi ühenduse probleemide diagnoosimisel. Selle koopia tuleks lisada piletitesse, mille loote ühendusprobleemide jaoks, et aidata StrongVPN-i töötajatel teie probleemi kiiremini diagnoosida ja lahendada.
 • Portide nimekiri – See on loetelu kõigist sadamatest, mida klient saab kasutada koos võimalusega lisada oma. Mitmele pordile juurdepääsu saamine võimaldab VPN-teenusel blokeeritud või piiratud sadamatest mööda minna ja kogu liikluse ikkagi üle kanda.
  • Port 53 – DNS-i vaikenimi port.
  • Port 123 – võrgu ajaprotokolli (NTP) port, mida kasutatakse aja sünkroniseerimiseks
  • Port 268 – see sadam, mis on määratud Tobit David Replicale.
  • Port 443 – see on HTTPS-i turvalise Interneti vaikeport.
  • Port 500 – Porti 500 kasutab Interneti-võtmevahetus (IKE), mis toimub turvaliste VPN-tunnelite loomisel.
  • Port 518 – see on Ntalki või New Talki port, mis võimaldab andmegrammisõnumi edastamist ühest arvutist teise arvutis töötavale rakendusele.
  • Port 547 – see on IPv6 DHCP-serveri port ja see võimaldab andmegrammisõnumit (UDP) edastada ühest arvutist teise.
  • Port 812 – see on määramata port.
  • Port 1029 – see port on määratud Windowsi dünaamiliseks jaotamiseks.
  • Port 1289 – see on JWalkServeri port.
  • Port 2672 – See on nhserveri port, mis UDP kasutamisel võimaldab andmegrammide sõnumite edastamist arvutite vahel.
  • Port 8181 – see on peamiselt pord, mida TCP protokoll kasutab kahesuunaliste teadete jaoks, kui seadmete vaheline ühendus on loodud.
  • Port 8292 – see on Bloomberg Professionali registreeritud sadam.
  • Port 5522 – see on määramata port.
  • Port 3306 – seda porti kasutab MySQL ja see kasutab TCP-d.
 • Litsentsid – See sisaldab StrongVPN lõppkasutaja litsentsilepingut ja muid kliendi poolt kasutatavaid litsentse.

StongVPN Windowsi kliendi valikud

Vaadakem nüüd lähemalt vahekaarti Valikud. Ülaltoodud pilt näitab, kuidas suvandite vahekaart välja näeb, sõltuvalt teie valitud protokolli eelistustest. Esimene näitab valikuid, kui valitud protokoll on PPTP / L2TP / SSTP. Pange tähele, see kohtleb seda nii, nagu pole OpenVPN-i kontot olemas. Teisel pildil on suvandid, mis on saadaval, kui teie protokolli eelistuseks on OpenVPN. Valikud on jagatud järgmisteks osadeks:

 • Üldine – See sisaldab üldisi käivituseelistusi ja teie protokollieelistusi.
  • Kuva märguanded tegumiribal – see võimaldas teil näha ühenduse loomise ja lahtiühendamise teateid, mida nägime selles jaotises varem.
  • Otsige värskendusi automaatselt – see võib veenduda, et teil on alati kliendi uusim versioon.
  • Käivitage siis, kui Windows käivitub – Windowsi sisselogimisel käivitage klient.
  • Ühendage käivitamisel – Kui Windowsi käivitamisel on seatud algus, lubab see teil automaatselt viimase ühenduse luua või ühenduseta. See proovib Interneti kasutamisel alati VPN-iga ühenduse luua, välja arvatud juhul, kui ühendus katkeb.
  • Protokolli eelistus – See võimaldab teil VPN-ühenduse protokolli käsitsi valida. Pange tähele, et esmalt peate need uued sätted rakendama ja seejärel salvestama. Neid rakendatakse järgmisel korral, kui kasutate klienti ühenduse loomiseks.
   • Paketttasand – see vaikimisi valib OpenVPN nüüd uue ühe astme korral.
   • OpenVPN – see võimaldab teil valida nende kolme ühenduse sätte vahel.
    • OpenVPN TCP – see on ülekande juhtimisprotokoll ja sobib hea latentsusega ühenduste jaoks ning nende jaoks, mis ei talu pakettakadu. See pakub pakettide järjekorra ja kaotuse kontrollimisel tõrkeid ning saadab paketid korrektseks. See on tavaliselt aeglasem, kuna selle protsessiga kaasnevad lisakulud. Poleks voogesitamiseks ideaalne.
    • OpenVPN UDP – see on kasutaja Datagrammi protokoll, mida kasutatakse madala latentsusajaga ja kaotust taluvate ühendustega. See on kliendi jaoks vaikimisi avatud OpenVPN-protokoll ja enamiku kasutajate jaoks parim. See ei pea kontrollima pakettide tellimusi ega kadumist.
    • OpenVPN puhverserver – seda kasutatakse peamiselt Hiinas ja Iraanis asuvatele kasutajatele, kuid see võib sõltuvalt muudest OpenVPN-i sätetest pakkuda ka kiiremat voogesituse kiirust.
   • PPTP / L2TP / SSTP – see võimaldab teil kasutada neid teisi protokolle kliendi abil StrongVPN-võrguga ühenduse loomiseks.
    • PPTP – pole nii turvaline kui OpenVPN, kuid võib olla kiirem ja võib olla hea valik voogesituse jaoks.
    • L2TP – see pakub hea alternatiivi OpenVPN-ile, kui SSTP ei tööta, kuid võib kahekordse kapseldamise tõttu olla aeglasem.
    • SSTP – patenteeritud Microsofti protokoll, mis on loodud peamiselt Windowsi jaoks. See on kiire, turvaline ja usaldusväärne. See on vaikekliendi protokoll, kui teie eelistus on PPTP / L2TP / SSTP.
 • OpenVPN (globaalne) – see sisaldab globaalseid OpenVPN-i parameetreid. Soovitame mitte muuta Max MSS, Timeout, Compression või Log Verbosity sätteid, kui StrongVPN tehnilise toe töötajad seda ei taotle..
  • Luba taasühenduse ajal otsest liiklust
   • Kui see on märgitud, lubab see VPN-ühenduse katkemisel normaalset Interneti-liiklust. See võib olla mugav, kuid pidage meeles, et see paljastab teie tegeliku IP-aadressi Internetis.
   • Selle keelamine tapab tavalise Interneti-liikluse, kui OpenVPN-ühendus katkeb. See on StrongVPN-i rakendus Interneti tapmise lüliti jaoks OpenVPN protokoll.
 • OpenVPN (kontopõhine) – see sisaldab teie konkreetse kontonumbri OpenVPN-i eelistusi. Soovitame teil muuta oma kontonumbrit, Fragmentit, Mssfixit või MTU-d ainult siis, kui StrongVPN-i tehnilise toe töötajad seda suunavad. Need hilisemad parameetrid on seotud pakettide killustatusega, mis võib VPN-ühendust aeglustada.
  • Rüselus – Rüselusvalik lisab OpenVPN-kliendi ja OpenVPN-serveri vahelise VPN-ühenduse täiendava keerukuse, muutes VPN-i tõenäolisema võrgu takistusteta läbimiseks. See võib aidata peatada tsensuuril kasutatavate sügavate pakettide kontrollimise tehnikad.
   • Keelatud – ärge rüselege.
   • Parool – paketi kasulikul koormusel XOR-i lihtsa toimingu tegemiseks kasutatakse stringi (sõna).
   • Xorptrpos – see viib läbi XOR-i toimingu, kasutades praegust asukohta pakettide kasulikul koormusel.
   • Tagurpidi – tagurdab kõik pakettandmed.
   • Häbistatav – see kasutab segu kõigist kolmest ülaltoodud meetodist ja on kõige turvalisem.
  • Protokoll – See võimaldab teil vaikimisi IP-edastusprotokollina valida kas TCP või UDP, mida arutasime ülal protokollieelistustes.
  • Krüptimine – See võimaldab teil valida VPN-ühenduste jaoks kasutatava krüptimise algoritmi ja tugevuse.
   • Keelatud – puudub krüptimine, mis võiks olla hea voogesituse jaoks, kus teie peamine mure on kiirus ja mitte turvalisus.
   • BF CBC – see kasutab AES-i alternatiivina Blowfish Cipher Block Chaining (CBC). See on turvaline algoritm ja oli üks rahvusliku standardite ja tehnoloogia instituudi (NIST) võistluste jooksjatest..
   • AES-128 CBC – täiustatud krüptimisstandard (AES) on NIST-i valitud krüptimisprotokoll ja see, mida Ameerika Ühendriikide valitsus kasutab salajaste dokumentide jaoks. See kasutab AES-128 CBC-d 128-bitise võtmega ja tagab parima jõudluse enamiku kasutusalade jaoks.
   • AES-192 CBC – suurema turvalisuse tagamiseks kasutatakse AES-192 CBC koos 192-bitise võtmega.
   • AES-256 CBC – see kasutab AES-256 CBC-d 256-bitise võtmega, et tagada suurim turvalisus, kuid kiiruse arvelt.
 • PPTP / L2TP / SSTP (globaalne) – See sisaldab selle protokollieelistuse globaalseid sätteid.
  • Luba taasühenduse ajal otsest liiklust
   • Kui see on märgitud, lubab see VPN-ühenduse katkemisel normaalset Interneti-liiklust. See võib olla mugav, kuid pidage meeles, et see paljastab teie tegeliku IP-aadressi Internetis.
   • Selle keelamine tapab tavalise Interneti-liikluse, kui OpenVPN-ühendus katkeb. See on StrongVPN-i rakendus a VPN-i tapmislüliti nende ühendusprotokollide jaoks.
  • HMAC autentimine (TSL-auth) – Selle lubamine hoiab teid kaitstud aktiivsete rünnakute eest nagu nn kesksed (MitM) rünnakud, kuna see tagab, et räägite tegelikult StrongVPN-i serveriga, mitte petturitega. Soovitame teil see lubada.
 • Diagnostika
  • Nupp „Installi kraanidraiver uuesti” – see võimaldab teil parandada rikutud kraanidraiverit, mis juhtub aeg-ajalt VPN-ide kasutamisel.
  • Nupp „Force Update Check“ – see võimaldab teil värskendusi kohe kontrollida.

Vahekaardi Valikud lõppkomponendid on nupud, mille abil saate oma uusi eelistusi rakendada, tühistada või salvestada

Siin on mõned lõpp-punkti krüptimisseaded koos nende kohta tehtud kommentaaridega.

 • Maksimaalne kaitse – AES-256 / HMAC lubatud: see on neile, kes soovivad oma andmetele maksimaalset turvalisust ja suudavad leppida kokku täiendava kiiruskao.
 • Vaikimisi soovitatav kaitse – AES-128 / HMAC lubatud: see tagab parima kiiruse ja kaitse tasakaalu ning seega enamikule kasutajatele soovitud seadistuse.
 • Riskantne – AES-128 / HMAC keelatud: see konfiguratsioon on aktiivne MitM-rünnakutele.
 • Kogu kiirus pole ohutu – Puudub / HMAC keelatud: see sobib nii kolmandate osapoolte (häkkerite) vastu suunatud aktiivsete kui ka passiivsete rünnakute jaoks. Samuti ei pruugi teil olla VPN-i, kuna ainult teie IP on peidetud. Seda tuleks kasutada ainult geopiirangutest möödahiilimiseks.

StrongVPN Windowsi kliendil on sisseehitatud tapmislüliti neile, kes soovivad kaitsta oma tõelist IP-d Internetis ilmumise eest, kui VPN-ühendus katkeb. See on kena funktsioon ja enamiku pakkujate tarkvara ei sisalda seda. Seda on lihtne paigaldada neile, kellel on vähem tehnilisi teadmisi. TugevaVPN-ühenduse vaikeseaded võimaldavad teil kasutada nende VPN-serverite võrku vaid mõne hiireklõpsuga.

Need, kes soovivad oma VPN-ühenduste üle suuremat kontrolli, on õnnelikud ka seetõttu, et neil on käsitsi võimalused kliendi üldiseks käivitamiseks, ühendusprotokollid ning krüpteerimisalgoritmid ja tugevus. Neile, kes soovivad veelgi suuremat kontrolli, saate VPN-pakette isegi muuta, et kaitsta pakettide killustumist, mis võib teie ühendust aeglustada. Nende VPN-serveritega ühenduse loomiseks on vaja ainult valida ripploendist selle asukoht ja klõpsata nupul Ühenda..

TugevVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map