NordVPN Maci installijuhend

Soovite alla laadida tarkvara NordVPN Mac uusima versiooni. Selleks külastage nende veebisaiti ja klõpsake valikul „Tööriistad & Teave ”põhimenüüs. Seejärel klõpsake tekkinud ripploendis nupul „Laadi alla”.


NordVPN allalaadimine

Nüüd soovite klõpsata nupul „Laadi alla”, mis ilmub hiirekursori viimisel Mac OS X-i kasti kohale.

NordVPN Maci allalaadimine

See avab dialoogi akna, mille abil saate Mac-kliendi installifaili oma arvutisse salvestada. Klient vajab Mac OS X 10.10 või uuemat. Kliendi seadistuslehel on ka käsitsi seadistamise juhendid Mac OS Xi konfigureerimiseks koos OpenVPN, L2TP / IPsec ja PPTP.

Kui klient on teie arvutisse alla laadinud, avage fail sealt, kus alla laadisite. Ilmub hüpikaken, kus palutakse teil lohistada NordVPN-i ikoon rakenduste kausta. See installib rakenduse teie arvutisse. Selle käivitamiseks avage sellest kaustast rakendus NordVPN.

Kui klient esimest korda käivitab, peab ta sisestama oma NordVPN mandaadi, et kontrollida, kas teil on volitus seda kasutada. Pange tähele, et ekraani allosas on tekst: „Logi sisse, et pääseda juurde NordVPN-i teenusele”. Sisselogimiskuvale pääsemiseks klõpsake ekraani vasakus ülanurgas menüüikoonil (kolm horisontaalset joont) ja see libiseb välja, nagu on näidatud alloleval ekraanil.

NordVPN Mac OS X klient käivitamiselSisestage oma NordVPN “Kasutajanimi” ja “Parool” ning klõpsake siis nuppu “Logi sisse”. Rakendus jätab need automaatselt meelde. Kui olete oma parooli unustanud, on siin link, et alustada selle lähtestamist. Siin on ka link, kus saate luua NordVPN-i konto, kui teil seda pole.

Sisseloginud on NordVPN Mac OS X klient

Kui olete oma mandaadi õigesti sisestanud, näete ülaltoodud pilti. Pange tähele, et ekraani allosas öeldakse nüüd: “Sisselogimine õnnestunud”. See on kaardiekraan. Sellel ekraanil saate sisse ja välja suumida ja valida asukoha, millega soovite ühenduse luua, klõpsates riigis asuvat nööpnõela.

Enne kui vaatame VPN-serveriga ühenduse loomist NordVPN-võrgus, heidame pilgu seadete menüüle, mis on nüüd sisselogimismenüü asendanud. Klõpsake menüüikooni vasakul ülaservas, et kuvada allpool kujutatud seadete kuva koos mõne seade laiendamisega, et näidata, kuidas need töötavad.

NordVPN Mac kliendi seaded (plahvatuslikult)

Ülaltoodud ekraan on jagatud kolme ossa järgmiselt:

 • Konto andmed – see näitab teie kasutajanime ja konto aegumiskuupäeva.
  • Kuna te pole VPN-serveriga ühendatud, näitab see teie tegelikku avalikku IP-aadressi.
 • Abi – Abil on kolm erinevat viisi, kuidas saate abi mõne küsimuse või probleemi lahendamisel.
  • Abikeskus – see avab peamise KKK ja tugiteenuste veebisaidi, nii et saate sealt otsida vastuseid.
  • E-posti tugi – see avab teie probleemile tugipileti.
  • Reaalajas vestlus – see avab reaalajas vestluse ühe NordVPN tugiteenuse töötajaga. Teie valitud teema põhjal võiksite rääkida arveldus- või tehnilise toe inimesega.
 • Seadistused – See sisaldab mõningaid sätteid, mis võimaldavad teil kontrollida NordVPN-i kliendi üldist käitumist.
  • Smart-Play – selle sisselülitamisel saate voogesitada mõnda oma lemmikvoogesituse meediat, mis võib olla teie riigist geograafiliselt piiratud, ükskõik millisest NordVPN-i serverist, ilma et oleks vaja pääseda juurde serverile riigis, kust meediat voogesitatakse. See tähendab, et saate luua ühenduse oma riigis asuva serveriga ja pääseda juurde voogesitusmeediumitele muudest piirkondadest ilma VPN-servereid muutmata.
  • Automaatne ühenduse loomine – see avab akna kõigi NordVPN-i serverite loendiga, mille hulgast saate valida rakenduse käivitamisel automaatselt ühendatava serveri, nagu on näidatud ülaltoodud pildil.
  • Märguanded – selle sisselülitamine võimaldab hüpikaknaid alati, kui ühendate või katkestate NordVPN-serveri.
  • Alusta alglaadimisel – see käivitab kliendi arvuti käivitamisel automaatselt. Selle ja automaatse ühenduse sisselülitamine aitab tagada, et olete masina kasutamise ajal alati VPN-iga ühendatud.
  • Väljalogimine – sellel klõpsates peate järgmisel korral sisse logides oma mandaadi uuesti sisestama.

Nüüd, kui oleme uurinud mõnda NordVPN Mac OS X kliendi üldisi sätteid, heidame pilgu sellele, kui lihtne on seda võrku ühendada VPN-serveriga. Kaardiekraanilt on vaja ainult klõpsata selle riigi nupul, millega soovite ühenduse luua, nagu tehti alloleval ekraanipildil Ameerika Ühendriikide tihvtil klõpsates. Pange tähele, et sõnum ütleb nüüd: “Teil on õnnestunud ühendus Ameerika Ühendriikidega”.

NordVPN kaardiühendus USA-ga

NordVPN Mac klient ühendab teid automaatselt teie valitud riigi kiireima VPN-serveriga. Kaardiekraan pakub kiiret ja hõlpsat moodust VPN-serveriga ühenduse loomiseks NordVPN-võrgus. See võib olla kasulik ka siis, kui soovite kiiresti muuta servereid ja testida, et näha, mis pakub teile parimat jõudlust.

Teine viis, kuidas saate NordVPN-teenusega ühenduse luua, on ekraani ülaosas keskel asuva otsingufunktsiooni kasutamine. Võite otsida konkreetset eesmärki, näiteks „stream Hulu” või konkreetset riiki, näiteks Ühendkuningriiki. Kui otsite mingit eesmärki, kuvatakse mitu riiki, mis aitab teil seda täita. Peate lihtsalt valima riigi, millega soovite ühenduse luua. Seejärel klõpsake ühenduse lõpuleviimiseks ühenduse kõrval asuvat lülitit.

NordVPN Maci otsingufunktsioon

Ülaltoodud pildil on ripploendi ekraanipilt, mis kuvatakse, kui klõpsate otsingukasti „Ma tahan…”. See loetelu on korraldatud järgmiselt:

 • Lemmikserverid – Vaadame hiljem oma ülevaates, kuidas lemmikservereid seada.
 • Viimased ühendused – See näitab viit viimast ühendust, mille olete teinud koos viimase ühendusega, mida kuvatakse esimesena.
 • Kõik riigid – NordVPN-i riikide tähestikuline tabel.
 • Muud eesmärgid – Vaadake Netflixit, vooge Hulu, kasutage torrente ja muid NordVPN pakutavaid spetsiaalseid eesmärke.

Sarnaseid tulemusi saate saada, kui klõpsate nupul Avasta, nagu on näidatud kolmes järgmises ekraanipildis. Allolev ekraanipilt näitab riikide täielikku loetelu. See on vaikimisi, kui klõpsate nupul Avasta. Riigi valimine ja seejärel ühenduse lülitamisel klõpsamisega luuakse ühendus selle riigi kiireima VPN-serveriga.

NordVPN Mac Tutvuge kõigi riikidega

Allolev ekraanipilt näitab P2P-ga filtreeritud loendit “valige riik”. Teie valik langeb nüüd vaid kuude riiki – Brasiilia, Kanada, Saksamaa, Luksemburg, Holland ja Rootsi. Niipea kui olete valinud ühe neist ja lülitate ühenduse sisselülitamise sisse, saate jagada konfidentsiaalselt faile NordVPN-võrgus.

NordVPN Mac Tutvuge P2P-ga filtreeritud

Järgmisel ekraanil kuvatakse loend “valige riik”, mille on filtreerinud Zattoo. Teie valik langeb nüüd kõigest neljale Zattoo sisu voogesitavale riigile: Prantsusmaa, Saksamaa, Hispaania ja Šveits. Valige üks neist, seejärel lülitage ühenduslüliti sisse ja saate vaid mõne sekundiga nautida kõiki oma lemmik Zattoo-saateid..

NordVPN Mac Avastage Zattoo filtreeritud

Nagu ülaltoodud näidetest näete, on ühenduse loomine kiireima VPN-serveriga Mac-kliendi abil lihtne. Valige lihtsalt riik, millega soovite ühenduse luua ja lülitage ühendus sisse. Kui soovite, et teie serveriga, millega olete konkreetses riigis ühendatud, pisut rohkem kontrolli saada, võite klõpsata kliendi ekraani paremas ülanurgas asuvatel prillidel..

Avaneb serverite ekraan, mis sisaldab kõigi serverite täielikku loendit, et saaksite valida ühe, millega soovite ühenduse luua. Selle valiku hõlbustamiseks sisaldab iga server laadimisprotsendi väärtust, pingimisaega (ms) ja teie vahemaad.

NordVPN Maci serverite loend

Sellel serverite ekraanil (ülalpool näidatud) saate valida ka need lemmikud, mida me selles jaotises varem mainisime. Klõpsake lihtsalt serveri nimest paremal asuvat avatud südant. See loob kindla punase südame, mis näitab, et see server on nüüd lemmik. Serverite ekraan on korraldatud järgmiselt:

 • Lemmikserverid – See muudab lemmikserverite leidmise ja nendega ühenduse loomise lihtsaks, kuna need asuvad loendi tipus.
 • Otstarbekohased serverid – See hõlmab Anti DDoS-i, pühendatud IP-d, topelt VPN-i, Tor üle VPN-i ja ülikiireid TV-servereid.
 • Viimased ühendused – See hõlbustab hiljuti kasutatud serveriga ühenduse loomist, kui leiate, et teil on vaja.
 • Täielik serveriloend – See loend on järjestatud tähestikulises järjekorras riikide kaupa.

Alates serverist ühenduse loomiseks valige lihtsalt server ja klõpsake ekraani paremas servas nuppu “Ühenda”.

Allolev ekraanipilt näitab kliendi konfiguratsioonisätteid. Neid on neist ainult kolm ja need on järgmised:

 • Mõõtmissüsteem – See võimaldab teil vahetada kuvatavaid vahemaid USA keiserliku süsteemi (miili) ja mõõdikute süsteemi (km) vahel
 • Protokoll – See võimaldab teil vahetada kahe OpenVPN-protokolli vahel.
  • TCP – see on edastuse juhtimisprotokoll, mis on töökindluse jaoks parem, kuid veatuvastuse ja paketiedastuse parandamise tõttu aeglasem.
  • UDP – see on kasutaja andmegrammi protokoll ja enamiku kasutusalade vaikeseade, kuna see on kiirem kui TCP.
 • Luba DNS – See võimaldab teil kasutada oma kohandatud DNS-i. Peaksite kasutama NordVPN DNS-i, kui teil pole põhjust seda mitte kasutada, et saaksite nutika mängu ja muid funktsioone ära kasutada.

NordVPN Mac OS X kliendi konfiguratsioon

Märkate, et sellel ekraanil kuvatakse ka praegune serverivalik ja selle parameetrid. Sellelt ekraanilt saate ühenduse luua, klõpsates ka rohelisel nupul „Ühenda“. Viimane vahekaart, mida uurime Maci kliendi jaoks, on vahekaart Kill Switch.

NordVPN tapmislüliti

Aktiveeritud tapmislüliti võimaldab teil valida rakendusi, mis peatatakse, kui VPN-ühendus katkeb. See aitab kaitsta teie tundlikku teavet avatud Interneti juhusliku kokkupuute eest. Kui olete tapmislüliti sisse lülitanud, kuvatakse ekraan, kus kuvatakse loetelu rakendustest, mida saate sellele lisada. Rakenduse valimine ja selle avamine lisab selle rakenduse loendisse rakendused, mis tapetakse, kui VPN-ühendus katkeb.

NordVPN rakenduse Kill Switch rakendusvalik

Meie ülevaade NordVPN Mac OS X-i kliendist leidis rakenduse, mida oli kahe klõpsuga lihtne kasutada. Valige lihtsalt VPN-serveri asukoht ja klõpsake siis nuppu “Ühenda” või ühendage lüliti, et luua ühendus teie valitud serveriga. Kaardirežiimis ühendab teid lihtsalt kaardi asukoha klõpsamine selle riigi kiireima serveriga. See ei saa palju lihtsamaks minna. Samuti olid kaasas mõned ootamatud funktsioonid, näiteks VPN-i rakenduse tapilüliti, valik TCP ja UDP ning Smart-Play vahel.

Külastage NordVPN-i

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map