Kuidas mängida Dota 2 VPN-iga

2. täppMängija Dota 2, Defense, of Ancients 2, on populaarne mitme mängijaga võrgumäng MOBA. See on tõesti hästi tehtud mäng ja väga kiiresti populaarseks saanud. Dota 2 saab mängida sõpradega nii Interneti kaudu kui ka konkurentsitihedalt. Mängu Windowsi või Maci jaoks saate Steamilt ja mängulaiendusi Dota 2 veebisaidilt. Kui Dota 2 on võrgus mängitav mäng, võivad teil koolis või töötades tekkida DDoS-rünnakud, viivitus, halb ühendus või blokeerimine. Nende probleemide lahendamiseks soovitaksin VPN-i. VPN muudab teie IP-aadressi teiseks IP-ks. Kuna see pole teie IP, hoiab see ära DDoS-i rünnakud ja laseb teil Dota 2 blokeerimisest mööda minna tööl või koolis. Kui valite IP-serveri lähedal, kus mängite, peaksite viivitus olema väiksem.


RankVPN teenuseVPN fänn
PriceVisit
Saidiserver
AsukohadEi
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 dollaritExpressVPN160MärkeruutMärkeruutMärkeruut
2NordVPN3,49 dollaritNordVPN87MärkeruutMärkeruutMärkeruut
3Privaatne Interneti-juurdepääs2,85 dollaritPIA49MärkeruutMärkeruut
4CyberGhost2,75 dollaritCyberGhost80MärkeruutMärkeruut
5IPVanish3,25 dollaritIPVanish76MärkeruutMärkeruut

Kuidas kasutada VPN-i Dota 2 võrgus mängimiseks (PC)

Ma kasutan ExpressVPN näide sellest, kuidas kasutada VPN-teenust Dota 2 võrgus mängimiseks. Kõigepealt peate alla laadima VPN-kliendi. ExpressVPN pakub Windowsi, Maci ja Linuxi jaoks tasuta klienttarkvara. Lisaks tasuta rakendustele iOS-i ja Androidi jaoks.

Nüüd, kui teil on olnud võimalus tarkvara alla laadida ja installida, on aeg ühendada. Käivitage ExpressVPN-klient ja valige serveri asukoht. Me tutvustame teid nende Windowsi kliendi abil samm-sammult.

ExpressVPN-serveri asukohad

 • Kuna paljudele mängijatele meeldib ühenduda USA serveritega, kasutasime seda riiki oma juhendi jaoks. ExpressVPN omab suurt serverite võrku, mis asuvad üle kogu maailma.
 • Soovitame valida OpenVPN (TCP) või (UDP). Videote voogesitamiseks sellistelt saitidelt nagu YouTube kasutame OpenVPN (UDP), kuna see on kiirem kui TCP. Samuti toetavad nad PPTP, L2TP ja SSTP. Parima kiiruse ja privaatsuse kaitse segu jaoks soovitame ikkagi OpenVPN UDP-d.
 • Klõpsake suure ümmarguse ühenduse nuppu. Mõne sekundi pärast näete nupu ümber olevat kilpi roheliselt muutumas. Samuti kuvatakse teade, mille abil saate teada, et VPN on sisse lülitatud
 • Teil on nüüd USA-s IP-aadress, niipalju kui keegi veebist teada saab. Sellisena pääseb igale saidile, justkui istuksite seal. Sama oleks ka siis, kui ühendaksite serveri Ühendkuningriigis või mujal maailmas.

Seda on lihtsalt nii lihtne teha. Nüüd, kui teil on USA-s ExpressVPN-i serverist pärit IP-aadress, saate mängida, Internetti sirvida või saateid vaadata, nagu oleksite tegelikult seal. Suurbritannias asuva serveriga ühenduse loomine annaks teile täieliku juurdepääsu ka seal asuvatele geograafiliselt blokeeritud saitidele. Sama kehtib kõigi riikide kohta.

Nagu juba praegu võite öelda, avab hea VPN juurdepääsu sisule kogu maailmas. Kui elate väljaspool Ameerika Ühendriike, aitab see teenus teil juurdepääsu sellistele populaarsetele teenustele nagu Netflix, Hulu ja Pandora. Selliste teenuste jaoks nagu Netflix on teil endiselt vaja kontot, kuid VPN aitab teil vaadata Netflixi kaudu USA telesaateid ja filme, justkui istuksite Ühendriikides või mõnes muus piirkonnas, millele soovite juurde pääseda.

Mängu olulisemad punktid Dota 2

Dota 2-s peate teie ja teie neljaliikmeline meeskond hävitama teiste meeskondade baasi või iidse. Nende jaoks on erinevad keskpunktid või tornid. Teilt loodetakse võidelda selle nimel, et teine ​​meeskond hävitaks oma iidse, et te ei kaotaks. 1-le matšile kehtivad samad reeglid, välja arvatud juhul, kui ütlete “gg” (hea mäng), et te loobute.

Mängijad, keda kontrollite, et juhtida teie meeskond võidule, on kangelased Dota 2-s. Neid on üle 150, mõned on tasuta ja teised saavad tasuta. Mäng põhineb nende kangelaste ümber. Igal kangelasel on erinev tüüp. Need tüübid on paindlikkus, tugevus ja intelligentsus (maagia). Samuti saate kangelasi tasandada, et seal statistikat suurendada. Iga kangelane ründab ka kiiruse, ulatuse või jõu abil. Võimed on teine ​​asi, mis on kogemuspunktidega lahti ühendatud.

Kuld on Dota 2 valuuta vorm ja seda võidakse mängu ajal saada. Kui tapate neutraalse mobi, siis saab viimase löögiga inimene kulla, aga kui keegi tapab vaenlase kangelase, saab kogu meeskond kulla. Kuld võib avada selliseid esemeid nagu relvad, soomused, erilised võimed ja kulumaterjalid. Rünnaku suurendamiseks kasutatakse relvi. Kaitse suurendamiseks kasutatakse soomust ja erilised võimed aitavad kangelasel võitluses. Tarbekaubad võivad teisest küljest aidata neist ja muudest asjadest, kuid need kestavad ainult ühe võitluse.

Dota 2-l on ka palju mängurežiime. Mõnes režiimis saate juhuslikke märke, teised aga lasevad teil valida. Kõik režiimid avatakse pärast 10. tasemele jõudmist. Mängurežiimid on kõik lõbusad ja kõik, va mõned.

Dota 2 mängurežiimid hõlmavad järgmist:

 • Kõik vali: See mängurežiim võimaldab teil ja teie sõpradel valida kõik soovitud kangelased, vahetada oma kangelased ja teha lihtsalt tavalist mängu.
 • Kõik juhuslikud: Iga mängija saab juhusliku tähemärgi ja 825 kulda. Uue juhusliku tegelase saamiseks kulub 300 kulda. Lisaks juhuslikule kangelasele mängitakse mängu nagu tavalist mängu.
 • Kõik juhuslikud surmamatšid: Iga meeskonna liige saab juhusliku kangelase ja iga kord, kui ta tapetakse, saab uue. Võistkonnad saavad stardiks 40 tagasitulekut ja kui kõik tagasipöördumised on kadunud, kaotate. Resupbleerimisel antakse uuele kangelasele üle tasemed, esemed ja kuld.
 • Võime mustand: Mängijad valivad pakutavate kangelaste hulgast. Võimed asuvad basseinis, kus mängijad valivad 3 normaalset ja 1 ülivõime. Seda režiimi mängitakse nagu tavalist mängu.
 • Kaptenite režiim: Alustage kiiruskatselt selle üle, kes saab kõigepealt klõpsata nupul „Hakka kapteniks”. Kapteniks valides valite 5 kangelast ja valite endale ühe. Kui määratud aeg on möödas, valib meeskond ülejäänud nelja hulgast. Seda režiimi mängitakse nagu tavalist mängu.
 • Kaptenite eelnõu: Alustamiseks võistkonna kaptenid keelavad kolm kangelast ja valivad kordamööda meeskonna jaoks 27 juhusliku kangelase kogumist. Nad valivad viis ja valivad endale ühe, jättes teised kangelased meeskonnakaaslaste hooleks. Seda režiimi mängitakse nagu tavalist mängu.
 • Kohandatud režiim: Režiim, mis on varsti tulemas ja kus kogukond valib, kuidas mängida.
 • Vähim mängitud: Te ei saa valida oma 40 parima enim mängitud kangelase seast. Vahetus pole lubatud. Seda režiimi mängitakse nagu tavalist mängu.
 • Piiratud režiim: Saate valida ainult kangelaste algajate loendist ja see toimib juhendajana. Lahkumisel ei saa teid karistada. Selle asemel asendab sind lahkudes robot. Seda režiimi mängitakse nagu tavalist mängu.
 • Üksik mustand: Näete kolme kangelast, üks kiirusest, üks tugevusest ja teine ​​intelligentsusest. Neist saab valida ainult ühe ja vahetust ei toimu. Lisaks sellele mängitakse mängu nagu tavalist mängu.
 • Juhuslik mustand: Kaks võistkonda kordavad kangelasi kordamööda, kuni igal võistkonnal on 24. Lisaks valikuprotsessile mängib mäng täpselt samamoodi nagu tavaline matš.
 • 1 v 1 soolo keskel: Võitlete ühe teise inimese vastu ja võidate täpselt samal viisil nagu tavaliselt. Selle režiimi eriline osa on see, et saate vestelda teise inimesega, öelda “gg”, et kaotada, külgtornid on immuunsed ja esimesed ruunid ei reageeri.

Dota 2 on saadaval opsüsteemides Windows ja Mac. Mäng on väga populaarne MOBA, millel on lõbus ja huvitav mäng. Kangelased pakuvad laia valikut strateegiaid. Esemed aitavad teie kangelastel võidelda. Mängurežiime on nii palju, et sõpradega mängimise on veelgi parem. Üldiselt on Dota 2 lõbus võrgumäng, millest olen kindel, et teile ja teie sõpradele meeldib.

Veelkord soovitan Dota 2 võrgus mängimiseks kasutada VPN-teenust. VPN annab teile valitud serveri asukohast IP-aadressi. See parandab jõudlust ja vähendab viivitust. Eliitmängijad hindavad ka lisakaitset DDoS-i rünnakute eest

Nautige kogu tegevust, kui mängite Dota 2 võrgus. Jagage seda postitust oma sõpradega, et nad saaksid VPN-iga mängimist nautida kõikjal maailmas. Järgne meile @VPNFan uusimate pakkumiste ja juhendite jaoks.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map