VyprVPN 30denní zkušební verze zdarma

VyprVPN v současné době nabízí všem novým členům a 30denní bezriziková zkušební verze období pro vyzkoušení jejich oblíbené služby VPN. V minulosti měli bezplatný účet VPN, který byl omezen daty, což vám dalo šanci některé z nich otestovat, ale bylo to docela omezené. Dávám přednost jejich novému přístupu, protože se rozhodli pokrýt všechny nové členy 30denní zárukou vrácení peněz. Jsme velmi rádi, že záruka nepřichází s žádnými omezeními. Existuje spousta služeb VPN, které mají omezení šířky pásma nebo připojení. To není případ VyprVPN. Během 30denního bezrizikového zkušebního období můžete plně využívat jejich síťový a vlastní software.


Chcete porovnat VyprVPN s našimi špičkovými službami VPN? Každý z nich nabízí 30 dní bez rizika testování služby.

RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu3,33 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko

Další informace o bezplatné zkušební verzi přímo ze stránky VyprVPN TOS:

Čas od času můžeme nabízet zkoušky služeb služby Golden Frog na stanovené časové období bez nutnosti platby („bezplatná zkušební verze“). Vyhrazujeme si právo, podle našeho absolutního uvážení, určit vaši způsobilost pro bezplatnou zkušební verzi a zrušit nebo upravit bezplatnou zkušební verzi kdykoli bez předchozího upozornění a bez odpovědnosti.

Chcete-li získat bezplatnou zkušební verzi, je nutné, abyste uvedli své platební údaje. Na konci bezplatné zkušební verze vám automaticky začneme účtovat poplatky za předplacenou službu Golden Frog v pravidelných měsíčních nebo ročních intervalech v závislosti na typu předplatného. Poskytnutím svých platebních údajů ve spojení se zkušební verzí zdarma souhlasíte s tímto poplatkem. Pokud se rozhodnete, že se nechcete stát platícím uživatelem služby Golden Frog, musíte před ukončením období bezplatné zkušební doby ukončit službu pomocí našeho online ovládacího panelu na adrese http://www.goldenfrog.com/.

Chtěli bychom také poznamenat, že všechny plány VyprVPN mají nárok na 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že jste krytí, zda se zaregistrujete k základnímu, profesionálnímu nebo prvotřídnímu účtu. Doporučujeme program VyprVPN pro, protože zahrnuje přístup ke všem protokolům (OpenVPN, L2TP, PPTP) a jejich vlastnímu protokolu Chameleon, který pomáhá obcházet silné brány firewall v zemích, jako je Čína. Pro plán také nabízí uživatelům NAT firewall ochranu a až 3 současná připojení. Máte přístup k jejich úplné řadě pro vlastní klientský software pro Windows, Mac, iOS a Android. Můžete dokonce nastavit VyprVPN tak, aby běžel přes váš router.

Kromě 30denního bezrizikového zkušebního období tým VyprVPN laskavě nabízí našim hostům slevu na jejich oblíbenou službu VPN. Tým Golden Frog nepoužívá promo kódy. Místo toho nabízejí zlevněné ceny čas od času prostřednictvím vybraných webů. Je nám ctí, že jsme byli vybráni a nadšeni, když můžeme sdílet úspory s našimi čtenáři. Víme, že cena je důležitá a všichni se snažíme šetřit peníze sami, takže se snažíme pokrýt nejnovější slevy VyprVPN, takže můžete co nejvíce ušetřit přístupem k jejich službám VPN úrovně 1.

Aktuální VyprVPN speciální zahrnuje 80% sleva dva roky služby VPN. To zahrnuje neomezený přístup k jejich síti. Opět doporučujeme Premium plán s plným přístupem k jejich síti, softwaru, všem protokolům a NAT firewallu. Účet VyprVPN Premium obsahuje další funkce a až 5 současných připojení za pouhých 2,50 $ měsíčně s naší slevou. Na všechny nové uživatele se vztahuje jejich 30denní záruka vrácení peněz, což je dostatek času na testování služby.

Znovu si nemusíte dělat starosti s pamatováním promo kódu, abyste mohli využít výhod VyprVPN speciality. Stačí kliknout na obrázek výše a navštívit VyprVPN promo stránka.  Když kliknete na „ZÍSKEJTE VYPRVPN“, budou ceny diskontovány, jak je uvedeno níže.

Zde je přehled propagace VyprVPN:

VyprVPN ceny

Golden Frog nabízí všem novým členům VyprVPN 30denní záruku vrácení peněz, takže při připojení nemáte nic rizika. Nemáme důvod si myslet, že chcete zrušit, ale vždy je dobré vědět, že můžete, pokud jste z jakéhokoli důvodu nešťastní. VyprVPN spravuje svou vlastní síť VPN serverů po celém světě, takže můžete očekávat vysoce kvalitní VPN služby a zákaznickou podporu.

Udělám rychlý výběh VyprVPN. Spravují velkou síť tier-1 se servery VPN na klíčových místech po celém světě. Nabízejí bezplatný klientský software pro uživatele Windows a Mac. Spolu s mobilními aplikacemi pro iOS a Android. Spojte se s OpenVPN, PPTP, L2TP nebo s jejich vlastním protokolem Chameleon.

Navštivte VyprVPN promo stránku a zaregistrujte se pro službu VPN, abyste ušetřili 80% slevu na dva roky neomezeného přístupu VPN. Následovat @ VPNFan pro další nabídky VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map