IPVanish 7denní bezriziková VPN zkušební verze

IPVanish nabízí nové členy a 7denní bezriziková zkušební verze VPN. Na všechny nové uživatele IPVanish VPN se vztahuje jejich 7denní bezriziková záruka vrácení peněz. Zjistíte, že většina předních poskytovatelů VPN používá záruky vrácení peněz jako způsob, jak pomoci novým uživatelům otestovat jejich službu s možností zrušení ve stanovené lhůtě. Pro IPVanish je tento termín týden.


Při registraci do VPN je důležité porozumět podmínkám. Poskytovatelé, kteří nabízejí bezplatnou zkušební verzi prostřednictvím záruky vrácení peněz, často stanovují limity pro využívání dat a čas, ve kterém můžete službu využívat. Některé také omezují počet umístění serveru, ke kterému se můžete připojit. Dává vám částečné vystavení jejich síti. Je důležité znát limity.

Noví členové IPVanish mohou testovat svou rozsáhlou síť serverů VPN po celém světě. Neumisťují žádná omezení na umístění serveru, protokoly nebo klientský software, který můžete použít během zkušební doby. Rovněž neomezují využití vašich dat. Službu můžete používat libovolně a během zkušebního období se připojit ke všem umístěním serveru.

Zde jsou podmínky bezplatné zkušební verze IPVanish. Jejich politika vrácení peněz uvádí:

 • Pokud jste se službou VPN méně než 100% spokojeni, rádi platbu vrátíme, pokud je vrácení peněz požadováno do sedmi (7) dnů od data nákupu. Žádosti podané později než v 7denní datum nákupu nebudou splněny.
 • Rozumíte, že placením pomocí měn s proměnlivou cenou, jako je BitCoin, používáte platební metodu, která může během krátké doby kolísat velkou hodnotu. Souhlasíte s tím, že jakékoli vrácení peněz za transakce pomocí těchto metod bude hodnoceno směnným kurzem USD v době vrácení peněz, a nikoli v době původní transakce nebo žádosti o vrácení peněz..
 • Rozumíte také, že určité peněžní ekvivalenty nebo jiné způsoby platby nemusí umožnit vrácení peněz nebo že k refundacím může dojít pomalu nebo papírovým šekem nebo že k refundacím mohou být spojeny poplatky za služby. Souhlasíte a berete na vědomí, že společnost IPVanish neodpovídá, pokud způsob platby neumožňuje vrácení peněz. Pokud způsob platby neumožňuje vrácení peněz, obdržíte nabídku na náhradu namísto vrácení peněz.

Kromě 7denní bezplatné zkušební verze nabízí IPVanish našim návštěvníkům příležitostně slevy na jejich oblíbenou službu VPN. Chcete-li využít, potřebujete kupon kód, který je pevně zakódován, když navštívíte jejich stránky z této stránky. Budeme uchovávat nejnovější promo kódy spolu s dalšími informacemi, které vám pomohou ušetřit peníze na IPVanish a užít si jejich služby naplno.

Připojte se k IPVanish během jejich aktuální propagace a ušetříte až 73% z neomezeného přístupu k VPN. Kupón IPVanish hromadí jejich stávající slevy. Ušetřete na jakémkoli termínu – měsíční, čtvrtletní nebo roční. Užijte si celý rok za 39 $, což je pouhých 3,25 $ / měsíc. To je 73% sleva z plné maloobchodní ceny 143,88 $ ročně.

Kód kupónu pro naši IPVanish slevu je SPRING2020, ale nebudete jej potřebovat. Kliknutím na obrázek níže nebo na následující odkaz navštivte náš Propagační stránka VPNFan. Když kliknete na tlačítko „Spustit nyní“, zjistíte, že ceny již byly sníženy, jak je uvedeno níže.

IPVanish ceny

Zde je kompletní přehled slev na ventilátor VPN:

TermRetail PricePrice with CouponDiscount
1 rok143,88 $39,00 $73%
3 měsíce35,97 $13,50 $63%
1 měsíc11,99 $5,00 $59%

IPVanish nabízí všem novým členům 7denní záruku vrácení peněz, takže nemáte co riskovat registraci. Vážně pochybuji, že budete muset zrušit, ale vždy je dobré vědět, že v případě problémů můžete. Službu využívám hodně a je to rychlé. Ideální pro zabezpečení připojení Wi-Fi a streamování obsahu HD.

Můžete si přečíst naše Recenze IPVanish dozvědět se více o službě. Dám vám rychlé shrnutí. IPvanish je špičkový poskytovatel VPN, což znamená, že spravuje svou vlastní síť a vyvíjí svůj vlastní klientský software. To jim dává oproti konkurenci několik výhod. Pro začátečníky mají plnou kontrolu nad jejich sítí, což jim dává možnost sledovat jejich politiku nulového záznamu. Nezachovávají žádné protokoly o použití. Poskytuje jim také výhodu rychlosti. Členové mají přístup k vlastnímu klientskému softwaru pro Windows a Mac. Obě aplikace obsahují pokročilé funkce, které zabrání připojení, pokud dojde k výpadku sítě VPN, a schopnost střídat adresy IP. Mají také snadno použitelné mobilní aplikace pro iOS a Android, takže nemusíte nic ručně konfigurovat. Spojte se s OpenVPN (TCP nebo UDP), PPTP nebo L2TP. Můžete se připojit na dvou zařízeních současně, což je opravdu hezké, když cestujete a chcete zabezpečit svůj notebook i telefon současně.

Navštivte naše IPVanish promo a náš kód kupónu VPNFAN budou pevně kódovány, aby vám ušetřily až 73% slevu. Na všechny nové členy se vztahuje 7denní záruka vrácení peněz, což je dostatek času na vyzkoušení služby. Dejte nám vědět, co si myslíte @ VPNFan a sledujte nás ohledně nejnovějších nabídek od předních služeb VPN, jako je IPVanish.

Navštivte IPVanish

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map