Myrtle Beach, Karolina e Jugut është një qytet plazhi i vendosur në pjesën veriore
Hungaria është një vend relativisht i vogël i vendosur në Evropën qendrore. Ka një
Dhaka, Bangladeshi është kryeqyteti dhe qyteti më i madh në vend. Për shkak se
Seul, Koreja e Jugut është kryeqyteti dhe metropoli më i madh në vend. Ekonomia
Garry’s Mod është një lojë me rërë fizike që është zhvilluar nga Facepunch Studios.
Kryengritja: Sandstorm është një lojë video, me taktikë, revole e personave të parë (FPS)
Në botën e sotme, ka shumë njerëz që kanë nevojë për qasje në distancë
Myrtle Beach, Suid-Carolina, is ‘n stranddorpie in die noordelike deel van die staat aan
Adblock
detector
map